Mijn Klacht:
verhoging van de prijs met € 2,00
Gewenste Oplossing:
ongedaan maken
jupijn op 30 oktober 2013 over Canaldigitaal in de categorie Alles-in-1, Digitale TV
Beste, Wij hebben u op 05-11-2013 het volgende antwoord gestuurd: 'Wij zien inderdaad dat er intotaal twee euro meer is afgeschreven. Dit komt omdat u onder andere twee Basispakketten bezit die in prijs verhoogd zijn. Wij hebben onze abonnees per...
Een klant heeft een klacht ingediend over een prijsverhoging van € 2,00 door Canaldigitaal. De klant was ontevreden over deze verhoging. Deze klacht is inmiddels opgelost.
verhoging van de prijs met € 2,00
ongedaan maken
Bericht van Robin van Klacht.nl
12 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Canaldigitaal over deze klacht.
Bericht van Robin van Klacht.nl
12 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Canaldigitaal in behandeling genomen
Bericht van Robin van Klacht.nl
12 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Canaldigitaal een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht
Heeft op 26 november 2013 om 13:06 geantwoord
Beste,
Wij hebben u op 05-11-2013 het volgende antwoord gestuurd:
'Wij zien inderdaad dat er intotaal twee euro meer is afgeschreven. Dit komt omdat u onder andere twee Basispakketten bezit die in prijs verhoogd zijn.
Wij hebben onze abonnees per post hierover geinformeerd. Wij zien dat deze brieven begin september naar u zijn verzonden.
In deze brieven stond ook dat als u het niet eens bent met de prijswijziging dat u contact op zou kunnen nemen met de klantenservice.
Wij willen u daarom verzoeken om te bellen met ons servicenummer 0900-9323 (15 ct per minuut). Vanuit het buitenland kunt u bellen met 0031.35.64.66.884. '
Hierna hebben wij niets meer via deze weg vernomen en om die reden sluiten wij deze klacht.
Met vriendelijke groet,
Webcare Team CanalDigitaal
Tip van onze consumentenexpert
Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.