Mijn Klacht:
Ik ben op zoek naar een leverancier van satelliet tv ontvangst waar ik voor een goede prijs een goede service kan verwachten. Helaas is dat niet Canal Digitaal. Het lijkt wel of er mensen werken die kost wat kost Canaal Digitaal de vernieling in willen helpen, want ik wil er niet vanuitgaan dat de opklichting die daar regelmatig wordt gepleegd, directiebeleid is.
Na vorig jaar al maanden bezig te zijn geweest om CD aan een met mij gemaakte afspraak te houden, hetgeen uiteindelijk is gelukt, wordt door CD een door mij opgegeven downgrade in mijn pakket (van familie naar basispakket), gezien als een upgrade naar een entertainmentpakket, en zou ik daarmee weer aan een contact van een jaar vastzitten.
Op mijn schriftelijke klacht hierover wordt met een aanmaning gereageerd.
Gewenste Oplossing:
Dat men zich direct houdt aan de juiste wijzigen in het contract die telefonisch zijn doorgegeven en daarna nog (CD kennende) schriftelijk door mij zijn bevestigd en een bedrag dat als schadevergoeding van de door mijn door hun veroorzaakte kosten aan administratie en telefoon.

