Mijn Klacht:
Na tien jaar tevreden klant te zijn bij Canaldigitaal, ben ik zeer slecht behandeld na verhuizing.
In januari 2012 ging ik verhuizen naar een andere woonplaats, waar mijn nieuwe vriend geen Canaldigitaal wilde, dus alles opgezegd en mijn nieuwe adres doorgegeven aan ze, voor als er misschien nog post zou komen voor mij.
Op 1 december 2011 Canal digitaal bericht dat ik mijn lidmaatschap op wilde zeggen bij ze, ik zou een retourbox ontvangen met daarbij de gratis verzend sticker. Deze doos nooit ontvangen, nomaals gebeld en ze zouden het opnieuw proberen.
Ik zat midden in een verhuizing en een baan die gewoon doorging van 32 uur, dus erg druk en veel aan mijn hoofd met dingen opzeggen en een nieuw adres doorgeven.
Twintig januari zat ik in mijn nieuwe huis en er zaten al nieuwe huurders in mijn oude huisje.
In november belde de nieuwe huurders die in mijn huis waren getrokken dat er een brief van Lindorff lag met een boete van 206,- euro, ivm niet terugsturen kastje.
Canal digitaal gebeld en uitgelegd hoe het zat, blijkbaar is de administratie erg slecht daar, want er was niks van bekend en mijn nieuwe adres die ik doorgegeven had, konden ze nergens vinden.??
Toen ook maar Lindorff gebeld en de situatie uitgelegd, maar die hebben geen vriendelijk woord voor je over. Kwam neer op, binnen drie dagen 206,- euro betalen en anders werd de rekening verhoogd, dus ja dan maar betalen, hier kwam ik toch niet onder uit.
Waarom is er nooit eerder een brief gestuurd naar mijn nieuwe of oude adres dat er incassokosten gerekend zouden worden, was wel zo netjes geweest, in plaats daarvan kreeg ik een brief, met binnen drie dagen overmaken anders wordt de rekening nog hoger.
Canaaldigitaal weer gebeld en gezegd dat ik het kastje mee verhuisd had en ik het evengoed op wilde sturen, ja daar waren ze blij mee, maar de incassokosten konden ze niet ongedaan maken..
Aan de telefoon gevraagd of ze dan nu, eindelijk na een jaar een keer een retourbox wilde sturen naar mijn nieuwe adres, nou dat adres hadden ze weer niet, was nergens genoteerd, wat een administratie zeg… Dus voor de zoveelste keer doorgegeven. Na 1,5 week nog geen retourbox, ach het telefoonnummer kende ik inmiddels uit mijn hoofd en maar weer es gebeld, of ze toevallig de doos niet naar mijn oude adres gestuurd hadden, nee was nog niet verzonden, zouden ze meteen doen, of ik even mijn nieuwe adres wilde geven, want dat hadden ze niet ???
Dus nieuwe adres doorgegeven en ja hoor, binnen een week de retourbox in huis, Knap hoor, na een jaar….apparaat er in gedaan en retour gestuurd.
Eind november belde de huurders van mijn oude huis, dat er een brief van Canaldigitaal was gekomen en er stond in, dat zij bericht hadden gekregen van Lindorff dat ik aan mijn betalingsverplichtingen had voldaan en ik kon weer beschikken over Nederland 1,2, en 3, het was een beperkt zenderaanbod, maar als ik eventueel meer zenders wilde ontvangen kon ik op de site kijken.
Hoe durven ze me zo’n brief nog te sturen, na zo’n slechte verhouding.
Van mijn hele leven zal ik nooit meer Canaldigitaal aanschaffen en dit ook niet aanraden aan vrienden en kennissen.
Ik heb het helemaal gehad met Canaldigitaal!!!
Het ergste vind ik, dat ik, als 10 jaar trouwe klant zo behandeld wordt.
Als ze mij in december gewoon de retourbox hadden gestuurd, was het apparaat gewoon op tijd opgestuurd en waren er geen incassokosten nodig geweest, alleen doordat hun administratie zo slecht is, moet ik een boete betalen van 206,- euro?? Nee, Canaldigitaal krijgt van mij geen eens een heel klein goed woordje meer, mijn leven lang niet.
Vrienden vertelden mij dat je na een jaar niet meer om een apparaat retour mag vragen en zeker geen incassobureau mag inschakelen. Maar dit ga ik nog wel even na bij tros radar, want ik laat het hier natuurlijk niet bij zitten..
Gewenste Oplossing:
Het lijkt mij heel netjes als Canaldigitaal mij de 206,- euro zou terug storten, omdat het naar mijn mening een grote fout van Canaldigitaal is en niet van mijn kant.

