Klacht: Internet en bellen verbinding werkt zeer slecht

lodewijkvandenberg op 16 februari 2013 over Canaldigitaal in de categorie Alles-in-1, Digitale TV

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Canaldigitaal has resolved this complaint
Klacht opgelost op 28 november 2013
Reactie van het bedrijf:

Beste, Deze klacht is van ongeveer een jaar geleden en om die reden sluiten wij deze af. Mocht u nog vragen hebben dan kunt u contact opnemen met onze klantenservice telefoonnummer 0900-9323 (15 ct per minuut). Met vriendelijke groet, Webcare...

Categorie Alles-in-1
Status Opgelost
Datum 16 februari 2013

Na bijna twee jaar problemen met de internet- en telefoonverbinding bij Canaldigitaal ervaart de klager regelmatig uitval van de verbinding, waardoor bellen en internetten niet mogelijk zijn. Ondanks herhaaldelijke klachten via telefoon en e-mail, en het vervangen van het modem, zijn er geen blijvende verbeteringen gerealiseerd. De klager heeft ook geen reactie ontvangen op een aangetekende brief die eerder is verstuurd.

Mijn Klacht:

Ik ben al bijn 2 jaar (vanaf 28 maart 2011) bezig om een betrouwbare internet en bellen verbinding te krijgen.
Met zeer grote regelmaat (aantal keer per week) valt de verbinding uit en is er niet te bellen of toegang naar internet. De snelheid is nu tot het absolute minimum terug gebracht maar is nog niet stabiel.
Klachten kan ik telefonisch doorgeven via een 0900 nummer maar sta lang in de wacht of de lijn wordt onderbroken en kan ik opnieuw bellen. Via een email krijg ik geen of zelden respons respons. Een aangetekende brief (in 2011) die ik schreef om van de dienst af te komen nadat we bijna een maand zonder telefoon en internet hebben gezeten, is nooit beantwoord. De oplossingen die canal digitaal aandraagt heeft nooit tot verbetering geleid. 2x modem vervangen bedrading aangepast en verder afgescheept met router resets enz. Sinds canal digitaal kan ik niet behoorlijk thuis werken.
Betrouwbaar internet heb ik dan via mijn mobiel!!!

Gewenste Oplossing:

Ik wil serieus worden genomen en ik wil een stabiele omgeving. Bij de KPN was ik over de verbinding tevreden dus het moet kunnen. Alle kosten die extra gemaakt zijn wil ik vergoed krijgen.
De klachten service die canaldigitaal levert is verschrikkelijk slecht, eindeloos lange wachttijden of geen antwoord op klachten emails.

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Canaldigitaal over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Canaldigitaal in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Canaldigitaal een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Canaldigitaal

Heeft op 28 november 2013 om 12:41 geantwoord

Geboden Oplossing:

Beste,
Deze klacht is van ongeveer een jaar geleden en om die reden sluiten wij deze af.
Mocht u nog vragen hebben dan kunt u contact opnemen met onze klantenservice telefoonnummer 0900-9323 (15 ct per minuut).
Met vriendelijke groet,
Webcare Team CanalDigitaal

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie