Mijn Klacht:
Kreeg tijdje geleden aanbieding dat je 12 mnd 10 euro korting kon krijgen op mijn abonnement bij Canal digital en dan 12 mnd het normale contract.
Dus 2 jrs contract.
Vooraf nog duidelijk gevraagd wat de kosten dan per maand werden. Deze werden ook keurig opgegeven.
Echter een maand later krijg ik een email of ik dat nog steeds wou !?!?!
Dus weer navraag en nou is het ineens per maand 5,50 duurder dan eerder aangeboden omdat zij een extra kaart vergeten waren in de eerst genoemde prijs.
Is geen bespreken aan.
Zij blijven mij de schuld geven (u wilt dit u wilt dat) en zij hebben geen fout gemaakt maar vergeten het juiste aantal kaarten mee te nemen!!!!
Of ik even ondanks bevestigingsbrief enz. wil bijbetalen.
Nee dus, nu terug naar basis pakket en eens uitzoeken wat de nieuwe satelliet provider doet.
Zo ga je niet met een al jaren (of net nieuwe) klant om.
Hem de schuld geven voor de CD vergissing en niets doen. Ja excuses aanbieden. Maar ja die betaal je ook zelf.
Gewenste Oplossing:
Dat CD zich houdt aan gemaakte afspraak en het gene biedt wat voor die +/- 20€ en het jaar daarop voor +/- 30€ aangeboden werd. IPV na een maand terug komen met voor beiden 5,50 meer.
Dus eigenlijk alleen maar afspraak is afspraak. Zeker als die ook nog zo bevestigd wordt door Canal Digital.
Niet alleen om trouwe klanten tegemoet te komen maar ook als betrouwbaar te zijn.


