Klacht: Geboekt Amsterdam – Ibiza, maar vertrek uit Einhoven.

marcelmusic001 op 28 september 2021 over booking.com in de categorie Online Reisbureaus

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Online Reisbureaus
Status Open
Datum 28 september 2021

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Ik heb gisteren een hotel met vlucht geboekt naar IBIZA, heb duidelijk boven in de zoekbalk Amsterdam aan gegeven. Na afrekenen stond in mijn bevestiging Eindhoven. Ik heb uren geprobeerd om het te verander, maar er wordt niet mee gewerkt, heb al heel veel emails gestuurd, geen reactie terug.
Bij mijn reserveringsnr. moet ook een pincode staan zodat je ze kunt bellen op 0707703884, echter niet gekregen. Ik kan ze niet bellen. Heb wel contact gehad na heel veel moeite,met de achterliggende organisatie lastminute.com. Spreken daar geen Nederlands en verlenen geen medewerking met omboeken. Ik wordt zelfs beschuldigd dat ik een fout heb gemaakt, want het systeem kan geen fouten maken, werd mij gezegd. Ben in alle staten om naar Amsterdam af te reizen, en het daar op te lossen. Ik hoop dat het niet zo ver hoeft te komen. Grtn Marcel

Gewenste Oplossing:

Oplossing waar ik tevreden mee ben? Dat ik netjes wordt gebeld, mijn vlucht wordt omgeboekt. Al moet ik paar tientjes meer betalen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over booking.com

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over booking.com nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door marcelmusic001
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM