Klacht: Annuleringsvoorwaarden niet na komen

L. Masselink op 25 juni 2020 over booking.com in de categorie Online Reisbureaus

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Online Reisbureaus
Status Open
Datum 25 juni 2020

Een groep vriendinnen heeft op 11 mei 2020 een appartement geannuleerd voor een verblijf van 22 tot 25 mei 2020, vanwege corona. Volgens de annuleringsvoorwaarden zouden zij 50% van de totaalprijs terugkrijgen, maar tot op heden hebben zij dit bedrag niet ontvangen, ondanks eerdere toezeggingen van het bedrijf dat het geld binnen 7 tot 12 werkdagen teruggestort zou worden. Op 25 juni 2020 was het bedrag nog steeds niet teruggestort.

Mijn Klacht:

Met een groep vriendinnen zouden wij 22 mei tot 25 mei 2020 gebruik maken van dit appartement.
Dit appartement hebben wij op 11 mei 2020 geannuleerd wegens corona.
In de annuleringsvoorwaarden staat dat: U betaalt 50% van de totaalprijs als u annuleert na het maken van de reservering en de totaalprijs van de reservering als u annuleert binnen 7 dagen voor aankomst.
Wij hebben dus 11 dagen van te voren geannuleerd!!! Nu hebben wij nog steeds de 50% niet terug gestort gekregen. Er is achteraan gebeld op 17 mei en er is telefonisch aan ons verteld dat wij binnen 7 tot 12 werkdagen het geld terug konden ontvangen op de bankrekening. Nu is dit geld nog steeds niet terug en het is al 25 juni 2020!!!!

Nu ik jullie bel op 0707703884 krijg ik te horen dat jullie ons bevestingsnummer niet kunnen vinden? Ik heb hier twee keer naar toe gebeld en beide keren hoorde ik hetzelfde!

Gewenste Oplossing:

Als de ons beloofde 50% terugkrijgen gestort op onze rekening.

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over booking.com

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over booking.com nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door L. Masselink
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM