Klacht: Annulering zonder mijn toestemming

Anjelie op 11 augustus 2020 over booking.com in de categorie Online Reisbureaus

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Categorie Online Reisbureaus
Status Open
Datum 11 augustus 2020

Een klant van booking.com heeft een klacht ingediend over een annulering van zijn hotelreservering zonder zijn toestemming. Ondanks dat hij in contact was met het hotel en zijn aankomsttijd had doorgegeven, werd zijn reservering als 'no show' gemarkeerd. De klant voelde zich onterecht behandeld en kreeg geen hulp van het hotel, dat hem doorverwees naar booking.com.

Mijn Klacht:

Drie weken geleden vertrok ik een paar uur later uit Amsterdam, omdat mijn achterlichten het niet deden opeens. In de ochtend eerst langs de garage en daardoor kwam ik ipv zaterdagavond op zondag 12.00 middags aan in Genua. Ik had continu via de e-mail contact met het hotel lo zenzero. Het laatste bericht van hun was dat ik 18.30 u op zaterdagavond kon inchecken.
Na een hele lange rit en middag in Genua wachtend belde ik ze 18.45u om te vragen of ik nog kon inchecken.
Een mevrouw die begon te schreeuwen in mijn oor dat de reservering geannuleerd was en No show. Dit terwijl ik contact met haar had de hele tijd en ik had alles al betaald bij lo Zenzero.
‘Bel booking.com maar want zij moeten het verder regelen’ en ze hing op in mijn oor. Daar stond ik dan, helemaal flabbercasted en booking.com was niet te bereiken!
Ik heb toen zelf een hotel gezocht, moest nog overgeven van de stress en die onbeschofte mevrouw van lo zenzero aan de telefoon.
Gelukkig heb ik via een hele aardige mevrouw een fijne plek in Genua gevonden!
Maar ik heb zoveel gereisd en altijd met booking.com hotels gereserveerd op al mijn roadtrips.
Maar tot nu toe heb ik geen reactie of wat dan ook van booking.com en Lo zenzero ontvangen.
Nooit meer booking.com voor mij!!
85€ voor Lo Zenzero, 125€ voor ander hotel, geen feedback en stress om niets!

Gewenste Oplossing:

Feedback met excuses en geld terug van beide hotels !

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over booking.com

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over booking.com nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Anjelie
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM