Mijn Klacht:
Geen idee of dit bij iedere BENU apotheek het geval is, maar bij de BENU apotheek in De Meern is het wel heel erg.
Medewerkers die zomaar andere medicijnen klaarleggen omdat je het nieuwe medicijn dat je voorgeschreven hebt gekregen niet eerder hebt gebruikt.
Afgelopen week gebeurden er ook weer zulke rare dingen. De huisarts had prednison 2 x 10 mg voorgeschreven en ik kreeg doosjes met tabletjes van 5 mg en op de doosjes stond als dosering: 2 x 5 mg per dag. Ik heb hier over gebeld en werd weer vreselijk onbeschoft behandeld.
De huisarts had ook Nystatine voorgeschreven en een extra herhalingsrecept (op donderdag en ik kon het dinsdag pas ophalen) . Toen werd er beweerd dat ze geen origineel recept hadden, alleen maar een herhalingsrecept.
Zo kan ik nog wel even door gaan. Ik vertrouw ze daar echt voor geen meter meer.
Gewenste Oplossing:
Als deze apotheek eens aangesproken wordt op hun slechte service en ik hier een terug koppeling van krijg.


