Klacht: 2x blunderen op een dag

Kessies op 29 maart 2019 over BENU Apotheek in de categorie Apotheken

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Categorie Apotheken
Status Open
Datum 29 maart 2019

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

S morgens 45 minuten telefonisch contact gehad over een nota welke ik had gekregen terwijl ik de medicatie heb geannuleerd en niet ontvangen heb

S avond medicatie opgehaald in de automaat had 2 codes gekregen, thuis aangekomen bleek dat ik de medicatie van een andere klant had

Volgende dag belde de apotheek 3 afspraak was dat ze het laat in de middag zouden ophalen, maar helaas stond er iemand na een uur aan de deur , zeer guur en onvriendelijk toen ik zei dat het niet normaal was dat ik de medicatie van een had kreeg ik als antwoord dit komt heel vaak voor

Gewenste Oplossing:

Excuses met bloem of fles wijn van de apotheker, maar niet de persoon die hun op me af sturen met kom wat ophalen nog niet een goedemorgen.

Dit mag toch niet gebeuren privacybeleid schermen ze toch mee

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over BENU Apotheek

Reactie van de melder van de klacht

7 jaren geleden - Was overigens apotheek in de dorpstraat te brunssum

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over BENU Apotheek nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM