Mijn Klacht:
Ik heb zakelijke tegenslag gehad waardoor ik mijn bedrijf heb moeten staken en in financiële problemen kwam. Ik heb Ben, waar ik een abonnement heb voor mijn mobiel, daarvan op de hoogte gesteld. En ook dat ik inmiddels een baan had en een (dik) salaris eraan komt voor het eerst op half juli.
Nu is het 9 juli, het salaris komt over 6 dagen. Ik heb een contract dat ik kan laten zien en alle bewijzen. Maar Ben zegt dat ze mijn nummer beëindigen en niet 6 dagen willen wachten tot ik kan betalen.
Ik heb gesproken met teamleider Hannah Anders en van een andere teamleider mocht de naam niet aan klanten worden verteld, behalve dat hij Isaak of Isaac heette.
Gewenste Oplossing:
Met een regeling dat mijn nummer nog niet vervalt totdat ik volgende week kan betalen. Mijn hele netwerk kent dit nummer, soms bellen contacten van jaren geleden mij weer op en het zou een grote slag zijn als ik dat nummer kwijt zou raken.

