Klacht: Krijg al maanden rekening voor niet bestaand abonnement

gio2002 op 30 juli 2015 over BEN in de categorie Mobiele Telefonie

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 8.0/10 ★★★★☆
Bedrijf BEN
Categorie Mobiele Telefonie
Status Open
Datum 30 juli 2015

Een klant van BEN ontvangt al maanden rekeningen voor een abonnement dat niet bestaat, ondanks een annulering van de bestelling in april. De annulering is bevestigd, maar de klant blijft rekeningen ontvangen en heeft al meerdere keren geklaagd, zowel via Facebook als door een formele klacht in te dienen. Tot op heden is het probleem niet opgelost.

Mijn Klacht:

In april bestelling gedaan met GSM bij Studentmobiel, maar meteen geannuleerd. Annulering bevestigd op 28 april jl. Krijg nu al maanden elke maand een rekening. Al geklaagd op hun Facebook account en door Ben bevestigd dat ik inderdaad geen abonnement heb. Verleden maand hier een klacht ingediend en zij zouden het oplossen. Niet dus, vandaag weer een rekening

Gewenste Oplossing:

Het mooiste zou zijn als Ben helemaal weg ging, maar dat is ws. teveel verlangd. Ze moeten geen rekeningen meer sturen. Ik mag onderdehand wel slachtofferhulp krijgen.

Beoordeling 8/10 star-4 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over BEN

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over BEN nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie