Klacht: ben heeft abonnement opgezegd en probeert daarna nog steeds abonnementsgeld te innen

roon26 op 06 oktober 2015 over BEN in de categorie Mobiele Telefonie

BEN klantenservice

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
⏳ Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 6.0/10 ★★★☆☆
Bedrijf BEN
Categorie Mobiele Telefonie
Status Open
Datum 6 oktober 2015

Een klant van BEN ervaart problemen met de automatische incasso, die regelmatig mislukt, wat leidt tot herhaalde herinneringen. Na een e-mail waarin BEN het abonnement opzegt, blijft de klant meldingen ontvangen over openstaande rekeningen en wordt er onduidelijkheid gecreëerd over de status van het abonnement, ondanks eerdere communicatie. Na meerdere telefoontjes blijkt dat het abonnement volgens BEN nog niet is opgezegd, wat voor frustratie zorgt.

Mijn Klacht:

Door de slordig automatisch incasso van BEN, wat telkens mislukte (genoeg geld op rekening) kreeg ik telkens herinneringen, ik was dit beu en wou opzeggen maar vergat het telkens.
Vervolgens een mail ontvangen waarin hún het abonnement opzeggen dus ik dacht dat scheelt mij weer.
Vervolgens heb ik nog wel gebeld (wachttijden van ruim 20 min.) voor het betalen van de openstaande rekening en deze ook betaald (moest weer ingewikkeld via wachtwoorden e.d. op de site).
Vervolgens blijft BEN mij bestoken met mails dat ik nog openstaande rekeningen heb en dat ze mijn abonnement opzeggen, alwéér.
Na het derde mailtje toch maar gebeld en beweert men mijn abonnement niet opgezegd te hebben terwijl ik het duidelijk in de eerdere mails lees.

Gewenste Oplossing:

Als men mij vanaf de datum dat men gezegd heeft het abonnement op te zeggen ook geen abonnementskosten in rekening meer brengt en mijn registratie bij Preventel opheft.

Beoordeling 6/10 star-3 (10)

Reactie van de melder van de klacht

10 jaren geleden - Men heeft de incasso gestaakt, er volgde in de maanden hierna nog wel enkele rekeningen via de mail. hier heb ik niet op gereageerd en vervolgens stopte het.

💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie