Klacht: 7 weken geen verbinding

qwertyqwerrty op 25 maart 2015 over BEN in de categorie Mobiele Telefonie

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf BEN
Categorie Mobiele Telefonie
Status Open
Datum 25 maart 2015

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Op 2 februari heb ik voor mijn schoolgaande zoon een Ben sim only abonnement afgesloten. Nu na 7weken meerdere keren in de wacht te hebben gestaan (zeker 45 minuten !!) met de belofte dat ik ben 48 uur weer kon bellen en dat ik op een ander nummer hierover verwittigd zou worden NOG NIETS. Er zijn zelfs brieven ontvangen met in eerste instantie excuses voor het verzenden van een verkeerde sim kaart, daarna een email dat de problemen zijn opgelost en er nu WEL gebeld kan worden. Vandaag is “Inloggen niet mogelijk
Wegens onderhoud is inloggen op je Ik Ben pagina op dit moment niet mogelijk.

Sorry voor het ongemak.

Groeten van Ben”

Gewenste Oplossing:

Een werkende simkaart + restitutie van de reeds gefactureerde maandkosten (voor geeen enkele service!!) + tegemoetkoming in de gemaakte kosten.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over BEN

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over BEN nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie