Klacht: nieuw fornuis werkt niet en wordt niet vervangen

tano op 10 maart 2016 over Atag in de categorie Keukenleveranciers

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Atag has been notified of this complaint
Wacht op reactie
Bedrijf Atag
Categorie Keukenleveranciers
Status Open
Datum 10 maart 2016

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Dinsdag nieuwe keuken met inductie vuur geplaatst,werkt niet gebeld naar atag 2maal zeggen stroom afzetten en configureren.
woensdagochtend onmiddelijk terug gebeld en gezegd dat het niet werkt.
Technieker ging smiddags komen (we hadden een kinderfeestje gepland),geen technieker gezien!!terug gebeld ,donderdag technieker langsgeweest hij heeft gezegd dat het fout was aangesloten door keukenplaatser dan heeft hij het aangesloten en toen is de zekering afgespro.gen en zou de generator dtuk gesprongen zijn.
nu moeten weer wachten op nieuwe generator maar niemand weet hoelang dat gaat duren en dit met 3kinderen in huis!
Eigenlijk willen wij geen hersteld vuur maar een nieuw hiervoor betaaldmen toch genoeg denk ik en liefst heel snel!!!

Gewenste Oplossing:

Wanneer ik onmiddelijk een NIEUW toestel heb zodat we eindelijk kunnen koken voor onze kinderen

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Atag

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Atag over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Atag nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM