Klacht: Treinen die niet rijden

Mevrouw Selles op 29 augustus 2017 over Arriva in de categorie Openbaar Vervoer

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 29 augustus 2017
Reactie van het bedrijf:

Beste Mevrouw Selles, Wat vervelend dat er steeds geen treinen rijden en je extra kosten hebt daardoor. Excuses daarvoor. Ik zie dat je als voorbeeld de storing bij Landgraaf noemt. Deze kabelbreukstoring is een storing die wijzelf niet kunnen verhelpen....

Bedrijf Arriva
Categorie Openbaar Vervoer
Status Opgelost
Datum 29 augustus 2017

Een moeder uit Chevermont uit haar onvrede over het treinvervoer van Arriva, dat volgens haar vaak niet op tijd rijdt en regelmatig storingen vertoont. Ze wijst erop dat haar dochter, die met de trein naar school gaat, hierdoor vertraging oploopt en dat de kosten van het abonnement zijn gestegen, terwijl zij extra kosten maakt voor benzine om haar dochter te brengen en halen. Ze vraagt om compensatie voor deze onkosten.

Mijn Klacht:

Beste Arriva
Mijn dochter Femke Pelzer gaat al drie jaar met de trein naar school van chevermont naar heerlen sinds Arriva er is is het trein vervoer hopeloos en rijden er vaker geen treinen omdat er weer een of andere storing in landgraaf is vandaag 29-8-2017 heb ik haar alweer kunnen brengen en halen en dat op haar eerste schooldag niet normaal jullie maken de abonomenten een stuk duurder bijna 15 euro per maand maar mijn benzine word niet vergoed sorry dit kan niet met trein reist mijn dochter ongeveer 11 minuten met een eventuele bus bijna een uur daar mijn dochter ook nog werkt komt ze daardoor ook nog te laat ten koste van haar baan wie betaald dat dan nog eens ik werk ook dus ok kan haar niet halen en brengen ik vind dat ook onze onkosten hiervoor vergoed mogen worden en niet ook nog alles verhogen het word hoogtijd dat Arriva alles eens op een rijtje gaat krijgen hoop op een bericht van jullie kant [email protected]

Gewenste Oplossing:

Zoek aub een oplossing en pas abonomenten eens aan in plaats van een flink bedrag erop te doen

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Arriva in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Arriva een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Arriva

Heeft op 29 augustus 2017 om 18:28 geantwoord

Geboden Oplossing:

Beste Mevrouw Selles,

Wat vervelend dat er steeds geen treinen rijden en je extra kosten hebt daardoor. Excuses daarvoor.

Ik zie dat je als voorbeeld de storing bij Landgraaf noemt. Deze kabelbreukstoring is een storing die wijzelf niet kunnen verhelpen. Wij rijden over het spoor en zijn niet verantwoordelijk voor de storingen en onderhoud van het spoor. Storingen als die treingerelateerd zijn nemen me wel voor onze rekening natuurlijk.

Ik begrijp natuurlijk dat het niet leuk is dat ze steeds te laat komt of steeds gehaald en gebracht moet worden. Dat kan flink frustrerend zijn.

Voor een vergoeding kun je terecht op: http://bit.ly/2wlsRV7.

Ik stel het zeer op prijs dat je de moeite hebt genomen om ons op de hoogte te stellen van je ervaring. Zo kunnen wij blijven werken aan onze dienstverlening en de verbetering ervan.

Excuses voor het ervaren ongemak. Mocht je nu of in de toekomst nog vragen hebben over deze melding of een ander voorval, dan adviseer ik je om contact met ons op te nemen via onze Twitterpagina onder @Arriva_NL , Facebookaccount www.facebook.com/ArrivaNederland of ons online contactformulier: http://bit.ly/2vdW5aL.

Met vriendelijke groet,
^WB
Arriva Webcareteam

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij treinvertragingen van 30+ minuten heeft u recht op compensatie. Vervoerders zijn verplicht reizigers te informeren over hun rechten.

Bron: Europese passagiersrechten