Klacht: Traject Geldermalsen-Dortrecht

AJ Bareman op 19 december 2016 over Arriva in de categorie Openbaar Vervoer

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 20 december 2016
Reactie van het bedrijf:

Goedemorgen, Bedankt voor je bericht. Uit je reactie is gebleken dat de dienstregeling niet aansluit op jouw wensen. Helaas kunnen wij niet iedereen altijd tevreden stellen. Wat voor de één een verbetering is, kan voor de andere juist een verslechtering...

Bedrijf Arriva
Categorie Openbaar Vervoer
Status Opgelost
Datum 19 december 2016

Een reiziger heeft zijn onvrede geuit over de aansluiting tussen de trein van NS en de Arriva-trein op het traject Geldermalsen-Dordrecht. Door de nieuwe dienstregeling vertrekt de Arriva-trein net twee minuten na aankomst van de NS-trein, wat resulteert in een wachttijd van 28 minuten voor de reizigers. Hij stelt voor om de vertrektijd van de Arriva-trein met enkele minuten te verzetten om de overstap te verbeteren.

Mijn Klacht:

Beste Arriva,

Zoals bekend is er een nieuwe dienstregeling van NS gekomen jl. 11 december. Wanneer nu de trein vanaf S Hertogenbosch komt richting Den Haag centraal, komt deze om 11over half en 11over het hele uur aan in Geldermalsen. Echter wanneer die trein aankomt is de arriva trein net 2 min vertrokken. Dit leidt tot iedere dag wachten van 28min. Dit is zeer zonde van de tijd, zeker als de Arriva trein op station gorinchem.wel een een aantal min wacht. Naar mijn inzicht en naar inzicht van vele medereizigers op dit traject zou het fijn zijn als de arriva trein 3a4 min later vertrekt zodat net de overstap gehaald kan worden.

Ik hoop op jullie begrip

Met vriendelijke groet,
Aart-jan Bareman

Gewenste Oplossing:

Zie bovenstaande bericht

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Arriva in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Arriva een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Arriva

Heeft op 20 december 2016 om 07:48 geantwoord

Geboden Oplossing:

Goedemorgen,

Bedankt voor je bericht. Uit je reactie is gebleken dat de dienstregeling niet aansluit op jouw wensen. Helaas kunnen wij niet iedereen altijd tevreden stellen. Wat voor de één een verbetering is, kan voor de andere juist een verslechtering zijn.

Arriva streeft er naar oplossingen te vinden waar zoveel mogelijk reizigers van kunnen profiteren. Daarom worden alle klantreacties door ons verzameld en betrokken in de evaluatie van de dienstregeling.

Wij hebben je reactie doorgestuurd naar onze vervoerdeskundige met het verzoek hier aandacht aan te besteden. Wij stellen het zeer op prijs dat je de moeite hebt genomen om ons op de hoogte te stellen van je ervaring.

Met jouw reactie kunnen wij blijven werken aan onze dienstverlening en de verbetering ervan.

Mocht er onverhoopt in de toekomst weer eens iets zijn dan adviseer ik je om contact met ons op te nemen via onze Twitterpagina, Facebookaccount of ons online contactformulier: https://bit.ly/2aSlk6X

Met vriendelijke groet,
^DK
Webcareteam Arriva

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij treinvertragingen van 30+ minuten heeft u recht op compensatie. Vervoerders zijn verplicht reizigers te informeren over hun rechten.

Bron: Europese passagiersrechten