Klacht: Tijden en geen klantgerichtheid.

Jig op 22 februari 2017 over Arriva in de categorie Openbaar Vervoer

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 27 maart 2017
Reactie van het bedrijf:

Beste Jig, Wij hebben je om aanvullende informatie gevraagd en hebben hierop geen terugkoppeling ontvangen. Bij deze sluiten we de melding. Met vriendelijke groet, ^GR Webcareteam Arriva

Bedrijf Arriva
Categorie Openbaar Vervoer
Status Opgelost
Datum 22 februari 2017

Een klant van Arriva uit zijn onvrede over de onbetrouwbaarheid van het openbaar vervoer in Limburg, waarbij bussen vaak te laat aankomen. Dit leidt tot gemiste overstappen en vertragingen voor studenten. Daarnaast heeft de klant een klacht per e-mail ingediend, maar hierop nooit een reactie ontvangen.

Mijn Klacht:

Sinds Arriva van start is gegaan in Limburg ben ik super ontevreden over het openbaar vervoer.
De Arriva bus komt nooit op tijd aan in de ochtend. Vaak komen ze tien minuten na de tijd die aangegeven wordt pas aan. De meeste studenten missen hierdoor hun overstap met de trein, komen te laat op school omdat de bus niet op tijd aan komt. Als je geen gratis OV van de overheid hebt is dit ook nog eens niet fijn voor de portemonnee want zit jein de bus, en heb je tien minuten vertraging of langer terwijl je ingecheckt staat via de OV-chipkaart snap ik wel hoe zij geld verdienen.

Daarnaast heb ik eind November begin December een email gestuurd met mijn klacht, hier heb ik tot op de dag van vandaag geen antwoord op gekregen. Na bijna drie maanden nog steeds niet! Is dat klantvriendelijk? Ik hoop dat ze dit keer wel de tijd en het nut besteden om mijn klacht door te nemen want anders ga ik ermee naar de media en de provincie, op deze manier hoort een klant niet behandeld te worden.

Gewenste Oplossing:

Ik ben tevreden als de bussen op z'n minst 9/10 keer op tijd zijn in plaats van 9/10 keer te laat en in de bus zitten met dikke vertraging.
Ook ben ik al deels tevreden als ze mij op z'n minst een bevestiging sturen dat ze mijn klacht hebben doorgelezen en dat ze er iets mee gaan doen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Arriva in behandeling genomen

Bericht van

9 jaren geleden - Beste Jig, Niet leuk om te lezen dat je ontevreden bent over het openbaar vervoer in Limburg sinds wij het van Veolia hebben overgenomen. Begrijpelijk dat je baalt als het voor jou geen verbetering is. Ik wil je klachten over de dienstregeling graag doorgeven in de regio. Daarvoor heb ik wel iets meer informatie nodig. Met welke lijn reis je? Waar stap je in en bij welke halte? Reis je vaak op dezelfde tijd? Wanneer is het voor het laatst voorgevallen dat de bus te laat was? Spijtig dat je nog geen reactie hebt ontvangen op je klacht via email. Heb je wel een bevestiging gehad? Naar welk emailadres heb je dit gestuurd of heb je dit via het contactformulier verzonden? Ik heb in ons systeem gekeken en op het adres en emailadres die je hier hebt doorgegeven kan ik geen klacht in ons systeem vinden. Als je een bevestiging hebt ontvangen dan staat er een referentienummer in. Zou je deze eventueel door kunnen geven? Zodra ik bovenstaande informatie heb ontvangen geef ik je klachten door in de regio. Alvast bedankt. Met vriendelijke groet, ^LH Arriva Webcareteam

Reactie van de melder van de klacht

9 jaren geleden - Hallo, Ik heb inderdaad nooit een bevestiging gekregen, dit heb ik in mijn eerder bericht (klacht) aangegeven. Ik merk vooral dat de bussen in de vroege uurtjes vaak vertraging hebben. Meestal op donderdag tussen 8 en 9 uur. Ik stel het zeer op prijs dat jullie mijn klacht wilde in zien en mij alsnog wilde helpen. Alvast bedankt!

Bericht van

9 jaren geleden - Beste Jig, Aangezien je geen bevestiging hebt gekregen, vermoed ik dat je bericht niet binnen is gekomen. Had je deze via e-mail gestuurd (en zo ja, welk e-mailadres) of via het contactformulier op onze website? Daarnaast zou ik graag nog van je ontvangen: - met welke lijn je reist; - bij welke halte je instapt; Graag hoor ik nog van je. Met vriendelijke groet, ^YZ Webcareteam Arriva

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Arriva een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Arriva

Heeft op 27 maart 2017 om 09:53 geantwoord

Geboden Oplossing:

Beste Jig,

Wij hebben je om aanvullende informatie gevraagd en hebben hierop geen terugkoppeling ontvangen. Bij deze sluiten we de melding.

Met vriendelijke groet,

^GR
Webcareteam Arriva

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij treinvertragingen van 30+ minuten heeft u recht op compensatie. Vervoerders zijn verplicht reizigers te informeren over hun rechten.

Bron: Europese passagiersrechten