Mijn Klacht:
Sinds dat Arriva op de 470 rijdt is de situatie met de wachttijden aanzienlijk slechter geworden. Buiten het schrappen van de halte bij het brugrestaurant A4, wat echt een onbegrijpelijk waardeloze actie is (niks snellere aanrijtijden) komt de bus met regelmaat niet opdagen op de aangegeven tijden. Vanmorgen was het weer zover in Alphen aan de Rijn.
De bus bij halte Herenhof zou om 7:30 aankomen/vertrekken, uiteindelijk kon mijn moeder van dik in de 70 pas de bus van 7:50 uur nemen omdat de twee eerdere bussen ook niet kwamen opdagen. Daardoor miste ook weer haar aansluiting bij de Hoek en kon ze daar weer een halfuur in de vrieskou staan wachten. Dit is al de zoveelste keer!!! Zo ga je toch niet met reizigers om die moeite doen om in de bus te stappen, i.p.v. in de auto.
Gewenste Oplossing:
Weer terug naar de oude situatie dat bussen wel gewoon kwamen opdagen en de halte op de A4 (brugrestaurant) weer terug komt.

