Klacht: Schandalig geholpen door de Chauffeuse van lijn 295 richting Binnenstad Ijsselstein

R.J. Peters op 13 december 2016 over Arriva in de categorie Openbaar Vervoer

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
āœ… Klacht opgelost op 17 december 2016
Reactie van het bedrijf:

Beste Robin1964, Wij vinden het bijzonder vervelend dat uw geplande reis met onze organisatie niet naar verwachting is verlopen en bieden u hiervoor onze excuses aan. Klachten over het gedrag van onze medewerkers nemen wij uiterst serieus. Uw klacht over...

Bedrijf Arriva
Categorie Openbaar Vervoer
Status Opgelost
Datum 13 december 2016

Een passagier van buslijn 295 richting Binnenstad IJsselstein heeft een klacht ingediend over de behandeling door de vrouwelijke chauffeur. De passagier, die slecht ter been is en met een stok loopt, moest achteruit de bus uit stappen in plaats van via de vooringang, wat als onterecht en onvriendelijk werd ervaren, vooral voor oudere mensen in vergelijkbare situaties.

Mijn Klacht:

Geachte meneer/mevrouw

Vanmiddag rond de klok van 12 uur,heb ik van uit IJsselstein(provincie utrecht) buslijn genomen 295 richting binnenstad IJsselstein.
Aangezien ik heel slecht ter been ben en met een stok loop,dacht ik gewoon bij de voor ingang uit te kunnen stappen,dit mocht niet van de vrouwelijke chauffeur die rond die tijd dienst had en ik al moeilijk met mijn stok,ik moest mij maar door de menigte mensen massa proberen mijn uit gang proberen te vinden door dwingend achter uit te moeten stappen,wat ik op zich schande vind en heb gezegd tegen de chauffeur hoe zij dat dan vooral doet met oude mensen die slecht ter been zijn en met een stok lopen,moet zij die oude mensen die met een stok lopen soms ook dan maar door de menig mensen wurmen en zich frommelen om er noodgedwongen uit te kunnen komen en dan wel via de achterdeur.

Gewenste Oplossing:

Bij deze ben ik pas te vreden als men als chauffeur wat meer rekening respect en begrip toonde voor mensen die slacht ter been zijn,ook vooral voor nogmaals oudere mensen die ook slecht ter been kunnen zijn en er net zo slecht ter been zijn als ik,bij deze verwacht ik dan ook van die gne een excuus en misschien een bloemetje.

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Arriva in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Arriva een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Arriva

Heeft op 17 december 2016 om 14:35 geantwoord

Geboden Oplossing:

Beste Robin1964,

Wij vinden het bijzonder vervelend dat uw geplande reis met onze organisatie niet naar verwachting is verlopen en bieden u hiervoor onze excuses aan.

Klachten over het gedrag van onze medewerkers nemen wij uiterst serieus. Uw klacht over het gedrag van de chauffeur van lijn 295 hebben wij daarom doorgestuurd naar de vestiging waar dit verder wordt uitgezocht en wordt besproken met de betreffende medewerker. Wij stellen het zeer op prijs dat u de moeite heeft genomen om ons op de hoogte te stellen van uw ervaring. Met uw reactie kunnen wij blijven werken aan onze dienstverlening en de verbetering ervan.

Met vriendelijke groet,
^SH
Webcare Arriva

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij treinvertragingen van 30+ minuten heeft u recht op compensatie. Vervoerders zijn verplicht reizigers te informeren over hun rechten.

Bron: Europese passagiersrechten