Klacht: rijgedrag chauffeur

O. de Bruyne op 30 december 2016 over Arriva in de categorie Openbaar Vervoer

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 30 december 2016
Reactie van het bedrijf:

Beste O. de Bruyne, Uit uw reactie maak ik op dat u een klacht heeft over het rijgedrag van één van onze chauffeurs. U geeft ook duidelijk aan wat uw klacht is en dat u een terugkoppeling wenst over wat...

Bedrijf Arriva
Categorie Openbaar Vervoer
Status Opgelost
Datum 30 december 2016

Op 30 december 2016 ervoer O. de Bruyne ernstig agressief rijgedrag van een Arriva-buschauffeur met kenteken B T-LP-33. Tijdens het rijden op de Burgemeester de Raadtsingel kon de klager door hard remmen een aanrijding voorkomen, en een omstander is bereid om als getuige op te treden. De klager verzoekt om terugkoppeling over de behandeling van deze klacht.

Mijn Klacht:

IK heb een ernstige klacht over het rijgedrag van een chauffeur in een bus met kentekennummer
B T-LP-33. Het incident vond plaats op 30 december 2016 om omstreeks 17.40 uur. Hij reed vanaf het busstation zeer agressief voorrangsweg de Burgemeester de Raadtsingel op. Ternauwernood kon ik door hard te remmen een aanrijding met vergaande gevolgen voorkomen. Een omstander heeft het voorval gezien en is bereid te getuigen. Naar mijn indruk ging het hier niet om “een vergissing” van de chauffeur, maar duidelijk om agressief, intimiderend rijgedrag.
Ik verzoek u om mij een terugkoppeling te geven over de wijze waarop u deze klacht behandeld heeft.
Met vriendelijke groet,
O. de Bruyne

Gewenste Oplossing:

indien de chauffeur aangesproken wordt op zijn onverantwoord rijgedrag.

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Arriva in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Arriva een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Arriva

Heeft op 30 december 2016 om 21:59 geantwoord

Geboden Oplossing:

Beste O. de Bruyne,

Uit uw reactie maak ik op dat u een klacht heeft over het rijgedrag van één van onze chauffeurs. U geeft ook duidelijk aan wat uw klacht is en dat u een terugkoppeling wenst over wat er met uw klacht gebeurt is.

Ik kan u via klacht.nl geen terugkoppeling geven hierop. Als u een terugkoppeling wenst adviseer ik u om de klacht kenbaar te maken via ons contactformulier op de website. U kunt uw klacht van hier kopiëren en daarin plakken aangezien alles duidelijk omschreven is. Wel wil ik als tip nog meegeven de plaatsnaam erbij te vermelden want die mis ik nog.

Uw klacht word dan doorgestuurd naar de regio waar de chauffeur werkzaam is en u ontvangt binnen 15 werkdagen een terugkoppeling.
U kunt het formulier hier vinden:

https://www.arriva.nl/consumenten/service-contact/contact-opnemen.htm?regioid=91641

Met vriendelijke groet,
^SH
Webcare Arriva

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij treinvertragingen van 30+ minuten heeft u recht op compensatie. Vervoerders zijn verplicht reizigers te informeren over hun rechten.

Bron: Europese passagiersrechten