Mijn Klacht:
De laatste tijd zit ik bij een chauffeur in de bus. Lijn 584 van Assen naar Drachten. Mijn chauffeur vraagt/vertelt ongepaste verhalen over seks of over zijn seksleven. Ik voel mij daar niet fijn bij als ik de bus zit. Daarnaast rijdt deze chauffeur erg asociaal, hij haalt gevaarlijk in en rijd snel.
De 1ste keer was op 19 april om 2045, m’n buschauffeur vroeg begon toen over dat hij regelmatig sex heeft met een collega en dat hij vreemd is gegaan, wat voor pikante foto’s hij heeft gekregen en gestuurd. Ook vroeg hij aan mij wat ik allemaal deed en alles ik voelde mij hier erg onprettig bij. De tijd daarna dat ik met de bus moest en hem zag zitten heb ik ook een andere bus gepakt zodat ik niet bij hem ik kwam.
Afgelopen donderdag 13 mei om 2145 zat ik weer bij hem in hij begon vrijwel gelijk weer zulke dingen te vertellen. Ik kapte het deze keer af
Gewenste Oplossing:
Ik ben tevreden als deze chauffeur genaamd simme een waarschuwing krijgt.

