Mijn Klacht:
Uitgaande van de dienstregeling van Veolia hebben wij onze woning t.t.t. gekocht met de gedachte dat straks onze kinderen met de bus naar school zouden kunnen. Of in ieder geval wij met het openbaar vervoer goed in Heerlen en Landgraaf zouden kunnen komen. Veolia maakte dit mogelijk.
Nu is alles over naar Arriva. Wat blijkt: Om met de bus in Landgraaf te komen moet eerst 20-30min gelopen worden naar een bushalte in Heerlen. Van daaruit moet nog iets van 30min met de bus worden gereden. Dit terwijl in de Veolia dienstregeling wij vrijwel voor het huis op konden stappen en dan maar 5-10min met de bus hoefden te reizen.
Gevolg is dat wij nu ineens ongeveer een uur zouden moeten reizen voor een afstand van voorheen 5-10minuten. Lijkt wel alsof de halte voor de deur gewoon niet meer gebruikt wordt.
Wij wonen aan een doorgaande weg; de directe verbinding tussen Heerlen en Landgraaf.
Gewenste Oplossing:
Betere busverbinding


