Mijn Klacht:
Vanaf 12-12-16 begint de nieuwe dienstregeling, ik reis in de ochtend altijd met de 7:00 trein vanuit Roodeschool naar Groningen om vervolgens de sneltrein te pakken naar Leeuwarden. Dit alles is mogelijk doordat de treinen vanuit Roodeschool tot 9:00 uur 0:04 minuten eerder gaan dan gebruikelijk. Maar in de nieuwe dienstregeling gaan de treinen altijd op de “normale” tijd waardoor ik en met mij nog velen in Groningen de aansluiting met de sneltrein naar Leeuwarden mis.
De optie om 1 trein eerder te nemen is niet mogelijk omdat er geen trein om 6:30 gaat, dat wil zeggen dat ik en met mij nog velen al met de 6:00 uur trein zouden moeten.
Ik denk dat ik namens alle mensen die vanaf Roodeschool naar Leeuwarden reizen mag spreken van een slechte aanpassing in de dienstregeling.
Gewenste Oplossing:
Graag zou ik zien dat de dienstregeling op het traject Roodeschool - Groningen niet aangepast wordt zodat alle mensen hun aansluiting met de sneltrein naar Leeuwarden kunnen halen.

