Klacht: Lijn 24, 2 klachten.

Laurabiergans op 01 april 2017 over Arriva in de categorie Openbaar Vervoer

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 1 april 2017
Reactie van het bedrijf:

Beste Laurabiergans, Begrijpelijk dat je hier niet blij van wordt. Excuses voor dit ongemak. Helaas kan ik nu niet direct achterhalen waarom de bus niet is komen opdagen en hoe het kan dat de andere bus te vroeg is vertrokken....

Bedrijf Arriva
Categorie Openbaar Vervoer
Status Opgelost
Datum 1 april 2017

Een reiziger heeft twee keer problemen ervaren met lijn 24 van Arriva. Op 29 maart arriveerde hij op tijd bij het busstation, maar de bus kwam niet opdagen, waardoor hij moest wachten op een andere bus die vol was. Op 31 maart miste hij de bus omdat deze te vroeg vertrok, ondanks dat hij probeerde de chauffeur te waarschuwen.

Mijn Klacht:

Hallo!

Woensdag 29 maart, sta ik gezamenlijk met nog zo’n 5 á 6 man te wachten op lijn 24 hoensbroek vanaf Heerlen station. Ik was er om 10 voor 1 terwijl de bus om 1 zou vertrekken. Wij hebben geen bus gezien en gewacht tot lijn 21 Brussel kwam, waardoor deze bus natuurlijk helemaal vol zat omdat 1 bus niet was komen opdagen.

Vandaag, vrijdag 31 maart wil ik om 7.56 bus 24 nijswiller pakken, vanaf de willeminastraat in bocholtz. Om 7.50 loop ik de straat in en ben ik binnen 1 minuut bij t bushokje, maar opeens zie ik de bus al achter me. Ik begin te rennen en te zwaaien naar de chauffeur, waarna ik denk hij wacht wel even 30 seconden op me. Maar nee, meneer rijd gewoon door.

Ik ben geen zeurderig mens maar waneer er 2 keer binnen 3 dagen zoiets gebeurd ben ik toch wel een beetje pissed off.

Gewenste Oplossing:

De bussen om de normale tijden laten rijden. Zoals ze horen te rijden via de dienstregeling.

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Arriva in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Arriva een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Arriva

Heeft op 01 april 2017 om 10:02 geantwoord

Geboden Oplossing:

Beste Laurabiergans,

Begrijpelijk dat je hier niet blij van wordt. Excuses voor dit ongemak.
Helaas kan ik nu niet direct achterhalen waarom de bus niet is komen opdagen en hoe het kan dat de andere bus te vroeg is vertrokken. Een volgende keer kun je dit ook via onze Facebook (http://bit.ly/1nihYI8) of Twitter (http://bit.ly/1JMtFEC) kenbaar maken zodat we hier meteen naar kunnen kijken.

Ik stuur je melding nu door zodat er hoor en wederhoor kan worden toegepast. Ik ga ervan uit dat je de volgende keer wel gewoon met de bus mee kunt :-)

Fijn weekend!

Met vriendelijke groet,

^YZ
Webcareteam Arriva

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij treinvertragingen van 30+ minuten heeft u recht op compensatie. Vervoerders zijn verplicht reizigers te informeren over hun rechten.

Bron: Europese passagiersrechten