Mijn Klacht:
Ik ben afgelopen vrijdag op zaterdag nacht (11 maart op 12 maart 2022) in een vervelende situatie beland. Dit betrof de laatste bus van Westervoort Broeklanden naar Arnhem Velperplein. Het gaat hierbij om lijn 62. Deze bus zou om 00:34 bij deze bushalte komen en om 00:46 aankomen op Velperplein. Echter was ik om 00:32 bij de bushalte en is deze nooit geweest.
Doordat ik deze bus niet heb kunnen pakken heb ik een taxirit van €35,- moeten nemen terwijl ik met de bus gratis reis vanwege mijn studentenkorting.
Ik baal ontzettend dat dit heeft moeten gebeuren omdat dit ook veel emotionele stress met zich mee heeft gebracht.
Ik hoop dat jullie met een passende oplossing komen.
Alvast ontzettend bedankt.
Gewenste Oplossing:
Ik zal tevreden zijn als ik ter compensatie het bedrag wat ik heb moeten betalen voor de taxi terug krijg. En als dit niet mogelijk is om op mijn betaalrekening te storten hoop ik dat dit bedrag op mijn OV gezet kan worden.

