Klacht: klacht over chaffeuse, lijn 87

Nedret ozsin op 14 december 2016 over Arriva in de categorie Openbaar Vervoer

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 17 december 2016
Reactie van het bedrijf:

Beste Nedret Ozsin, Wij vinden het bijzonder vervelend dat uw geplande reis met onze organisatie niet naar verwachting is verlopen en bieden u hiervoor onze excuses aan. Klachten over het gedrag van onze medewerkers nemen wij uiterst serieus. Uw reactie...

Bedrijf Arriva
Categorie Openbaar Vervoer
Status Opgelost
Datum 14 december 2016

Een ouder uit Horst uit zijn onvrede over de omgang van een chaffeur van Arriva op lijn 87 met zijn kind. Het kind kreeg een onvriendelijke reactie toen het vroeg of de bus bij het politiebureau in Venray stopte. Een andere passagier bevestigde dat de reactie onbeleefd was, waarop de chaffeur ook deze persoon beledigde.

Mijn Klacht:

Er zijn veranderingen in tijden en lijnen, daarom is het effe Wennen vooral voor kinderen.Mijn kind stapte in Horst( lijn 87 halte oude lind)vroeg of de bus bij politiebureau in Venray ook stopte waarop door uw medewerkster:”nou dan hou je bek en ga zitten”kreeg te horen.Zo ga je niet met mensen om, toch??
Een andere passagier zei aan het eind van hun
busrit(politibureau Venray)dat het onbeleefd was wwaarop ze beantwoord:ik krijg de hele dag vragen,ik gaf een normaal antwoord. Uitstappen stuk tuig!!
Ik vind dit verschrikkelijk hoe uw medewerkster omgaat met mensen!!
Vriendelijke Groet,

Gewenste Oplossing:

Ik verwacht dat er beleefd en respectvol omgegaan wordt met mensen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Arriva in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Arriva een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Arriva

Heeft op 17 december 2016 om 12:00 geantwoord

Geboden Oplossing:

Beste Nedret Ozsin,

Wij vinden het bijzonder vervelend dat uw geplande reis met onze organisatie niet naar verwachting is verlopen en bieden u hiervoor onze excuses aan.

Klachten over het gedrag van onze medewerkers nemen wij uiterst serieus. Uw reactie hebben wij daarom doorgestuurd naar de vestiging waar dit verder wordt uitgezocht en wordt besproken met de betreffende medewerker. Wij verwachten van onze medewerkers dat zij betrokken zijn met de reiziger en meewerken aan een optimaal reiscomfort en goede service. Wij stellen het dan ook zeer op prijs dat u de moeite heeft genomen om ons op de hoogte te stellen van uw ervaring. Met uw reactie kunnen wij blijven werken aan onze dienstverlening en de verbetering ervan.

Met vriendelijke groet,
^SH
Webcare Arriva

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij treinvertragingen van 30+ minuten heeft u recht op compensatie. Vervoerders zijn verplicht reizigers te informeren over hun rechten.

Bron: Europese passagiersrechten