Mijn Klacht:
Sinds 10 december. jl. heeft Arriva Limburg busvervoer een nieuwe dienstregeling.
Een ramp!!
Mijn klachten gaan over lijn 621 en 21 vanuit Vaals – Heerlen en retour.
Overvolle bussen, chauffeur vraagt zelfs passagiers om uit te stappen, omdat het een onveilige situatie zou zijn. Rijdt zelfs langs bushaltes, omdat er geen mogelijkheid meer is om in te stappen. Bij het uitrijden van Vaals is de bus reeds overvol, maar moet nog de hele route met bushaltes afleggen.
Passagiers staan zelfs voor de gele lijn (verboden gebied bij chauffeur), waardoor de buschauffeur rechts niets meer kan zien. Deze bus rijdt dan ook met 100km/h over de snelweg. Bij een noodstop of uitwijkmanoeuvre hebben staande reizigers geen schijn van kans. Dit is een extreem gevaarlijke situatie.
Toegenomen reistijd doordat reisschema/route is aangepast.
Mijn dochter is in de bus gevallen, maar had door de drukte geen mogelijkheid om op te staan en is maar op de grond blijven zitten.
Onze twee kinderen maken gebruik van een jaarabonnement. Kosten € 77,50 per maand/per kind. Voor deze dienstverlening veel te veel geld.
Gewenste Oplossing:
De dienstregeling moet terug naar de oude situatie (van voor 10 december jl.)

