Mijn Klacht:
Zaterdag 27 januari j.l rond 15.13H reed ik voor een bus van u de statensingel in Maastricht op. De busschauffeur zinde dit blijkbaar niet en claxoneerde uitbundig. Hierop stak ik mijn hand omhoog. Hoewel direct rechts van mij de busbaan begon en hij makkelijk door kon rijden bleef hij op de busbaan achter mij rijden. Tot ik kort voor het Emmaplein moest stoppen kwam hij naast mij rijden en trok een erg lelijk, kwaad gezicht en bleef naar mij kijken. Hierop liet ik hem 2 vingers zien. Het was circa 15.15H. Toen ik wou optrekken manouvreerde de chaffeur de bus naar links op mijn rijbaan. Hij probeerde mij te rammen dan wel van mijn weghelft te duwen. Daarna reed hij met een brede grijns verder richting Annalaan. Het was dus lijn 1, 2, 5 of 6, dit heb ik door de schrik niet goed kunnen zien. Hij droeg geen bril.
Ik vind dat een chaffeur die dermate slecht zijn agressie kan bewaren ongeschikt om een bus te rijden. Moedwillig een ongeluk willen uitlokken kan niet.
Gewenste Oplossing:
Zoals ik al aangeef vind ik de chaffeur niet geschikt voor zijn beroep. Ik wil dat de chaffeur op zijn rijgedrag wordt aangesproken en ik adviseer u maatregelen te nemen. Minimaal een training om met zijn eigen agressie in het verkeer om te gaan.

