Klacht: Geen airco

Lovedemiyou op 27 mei 2017 over Arriva in de categorie Openbaar Vervoer

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten

Mijn Klacht:

Ik stapte vanmiddag om 16.15 op bij menaldum om naar het station leeuwarden te gaan (lijn 97). Deze ‘vriendelijke’ meneer had geen airco aan met 30 graden buiten en in de bus sowieso wel 40 graden. Er was al een ander naar de chaffeur toegestapt om te vragen of het raam open mocht, ook dit werd niet toegelaten. Ik vind het te zat voor woorden dat je mensen half laat stikken in een bus vol passagiers en met 40 graden op de meter zonder airco.

Gewenste Oplossing:

Wanneer deze mensen iets vragen er in ieder geval een airco aan kan, of een raam open. Dat zouden de chauffeurs zelf ook graag willen als ze in een snikhete bus zitten.

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Arriva in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Arriva een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Arriva

Heeft op 27 mei 2017 om 22:35 geantwoord

Geboden Oplossing:

Beste Lovedemiyou,

Niet leuk om te lezen dat het zo warm was in de bus vanmiddag. Ik kan me voorstellen dat dit niet prettig is geweest.

Je klacht heb ik intern doorgegeven in de regio waar het verder wordt uitgezocht en opgepakt. Het zou kunnen dat de airco niet heeft gewerkt vanmiddag en daarom niet aan stond in de bus.

Excuses voor het ervaren ongemak die je hebt gehad vanmiddag!

Mocht je nu of in de toekomst nog vragen hebben over deze melding of een ander voorval, dan adviseer ik je om contact met ons op te nemen via onze Twitterpagina onder @Arriva_NL , Facebookaccount www.facebook.com/ArrivaNederland of ons online contactformulier: https://bit.ly/

Met vriendelijke groet,
^LH
Arriva Webcareteam

Alle klachten die gemeld zijn door