Klacht: Druk in de trein

Blaazer op 19 september 2020 over Arriva in de categorie Openbaar Vervoer

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 19 september 2020
Reactie van het bedrijf:

Beste Blaazer, Hartelijk dank voor je melding en onze excuses voor het ervaren ongemak. Je melding is doorgezet naar de verantwoordelijke afdeling met het verzoek hier aandacht aan te besteden. Excuses voor het ervaren ongemak. Mocht je nu of in...

Bedrijf Arriva
Categorie Openbaar Vervoer
Status Opgelost
Datum 19 september 2020

Een moeder uit Maastricht maakt zich zorgen over de drukte in de trein van Maastricht naar Beek, vooral in de middag na 16:00 uur. Haar zoon ervaart dat er te veel mensen dicht op elkaar staan en dat sommige jongeren geen mondkapjes dragen. Ze vraagt om maatregelen of meer controle om de situatie te verbeteren, omdat haar zoon zich hierdoor niet prettig voelt.

Mijn Klacht:

mijn zoon gaat iedere dag met de trein van Maastricht naar Beek . Smorgens gaat het , maar smiddags vanaf 16:00 is het hartstikke druk, staan echt teveel opelkaar en er zijn jongeren die geen mondkapjes op hebben. Hij ergert zich eraan, want voorheen hadden ze een extra coupé en nou niet meer. Ik vindt dit niet kunnen, want alleen mondkapjes op helpt niet. Zou graag zien dat er maatregelingen worden gedaan of meer controle, want dit kan niet. Hij voelt zich niet prettig.

Gewenste Oplossing:

Ik ben pas tevreden wanneer er iets aan wordt gedaan. Mijn zoon heeft ook al geklaagd maar werd niks aan gedaan. Een extra coupe zou fijn zijn, want nu is het gewoon te druk en geen plek meer voor de mensen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Arriva in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Arriva een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Arriva

Heeft op 19 september 2020 om 22:50 geantwoord

Geboden Oplossing:

Beste Blaazer,

Hartelijk dank voor je melding en onze excuses voor het ervaren ongemak. Je melding is doorgezet naar de verantwoordelijke afdeling met het verzoek hier aandacht aan te besteden.

Excuses voor het ervaren ongemak. Mocht je nu of in de toekomst nog vragen hebben over deze melding of een ander voorval, dan adviseer ik je om contact met ons op te nemen via onze Twitterpagina onder @Arriva_NL of via onze Facebookaccount www.facebook.com/ArrivaNederland.
Met vriendelijke groet,
Resh
Medewerker Klantenservice

Alle klachten die gemeld zijn door Blaazer
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij treinvertragingen van 30+ minuten heeft u recht op compensatie. Vervoerders zijn verplicht reizigers te informeren over hun rechten.

Bron: Europese passagiersrechten