Klacht: Door desinteresse chauffeur een uur vertraging!

Nvdpol op 22 augustus 2016 over Arriva in de categorie Openbaar Vervoer

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten

Mijn Klacht:

Ik nam vandaag om 1316 de bus naar terborg en zou om 1332 in terborg overstappen richting s heerenberg. bus nummer 8413
De bus had al bij aankomst 2 minuten vertraging.
Ik geef mijn probleem door aan de chauffeur, het is een buurtbus en die rijden naar 1X per uur. Hij zou zijn best doen…
Zijn best is om in terborg deze bus te passeren! Waardoor ik dus 1uur vertraging heb!
In de bus nam ik nadat ik in de gaten had dat de man niets deed al contract op met de centrale, na drie keer doorverbonden te zijn was de tijd voorbij want de buurtbus was inmiddels vertrokken en in terborg hield hij zijn lippen op elkaar toen deze passeerde.
Volgens een zeer behulpzame chauffeur had de chauffeur het even moeten zeggen… maar nu heb ik dus een uur vertraging en sta ik in de regen op mijn bus te wachten!

Volgens de dame aan de telefoon konden jullie de buurtbus ook niet bellen!

Ik wil graag compensatie!
Door de behulpzame chauffeur sta ik nu in ulft, waar ik gelukkig internet heb zodat ik mijn afspraak kan laten weten dat ik buiten mijn schuld om 1 uur vertraagd ben. maar moet ik straks weer geld betalen om in te checken!

Wat gaan jullie doen om dit te compenseren?

Met vriendelijke groet,

Natalie van der pol

Gewenste Oplossing:

Wees creatief!

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Arriva een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Arriva

Heeft op 22 augustus 2016 om 13:29 geantwoord

Geboden Oplossing:

Beste Nathalie,

Wat ontzettend balen dit zeg! Ik raad je aan om het contactformulier in te vullen. Er zal dan worden bekeken of je inderdaad recht hebt op geld terug vanwege vertraging.
Je vindt meer informatie via deze link: http://bit.ly/28RABXK

Met vriendelijke groet,
^NT
Arriva Webcare.

Alle klachten die gemeld zijn door