Klacht: Bus niet gekomen

Lataster op 05 mei 2019 over Arriva in de categorie Openbaar Vervoer

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 5 mei 2019
Reactie van het bedrijf:

Beste Lataster, Wat jammer om te lezen dat de bus van Landgraaf naar Heerlen is uitgevallen vanwege een lekke band. Dit is helaas voor ons ook overmacht. Hierdoor kan het inderdaad drukker worden op de volgende rit. Je klacht over...

Bedrijf Arriva
Categorie Openbaar Vervoer
Status Opgelost
Datum 5 mei 2019

Op zaterdag 4 mei 2019 kwam de bus van Arriva, die om 14:17 vanaf halte Vaechshof Landgraaf naar Heerlen zou vertrekken, niet opdagen vanwege een lekke band. Na het wachten op de volgende bus om 14:47, die overvol was, ervoer de klager een onveilige situatie door een los handvat en een klantonvriendelijke reactie van de chauffeur. De klager vraagt om een vergoeding voor de busreis voor vier personen en wijst op de onprofessionele houding van de chauffeur.

Mijn Klacht:

Zaterdag 4-5-19, bus vertrekt 14:17 vanaf halt3 Vaechshof Landgraaf naar Heerlen. Om 14.20 nogmaals Arriva- app geraadpleegt, er staat bus vertrekt 14.17.
Om 14.40 met Arriva gebeld, bus komt niet, heeft lekke band. Dus wachten op bus 14.47.
Deze bus is natuurlijk bomvol, in het hele middenpad staan mensen. Er zit een handvat om je aan vast te houden los waardoor ik door de bus rol als de chauffeur remt.
De chauffeur reageert niet op de klacht dat de bus van 14.17 niet is gekomen. Hij is heel klantonvriendelijk en excuseert zich niet voor het losse handvat.
Ik wil graag een vergoeding voor deze busreis voor 4 personen. De chauffeur mag u aanspreken over zijn klantonvriendelijkheid. Dit is een man die geen plezier in zijn werk heeft. Onbeschoft.

Gewenste Oplossing:

Als ik de busreis voor 4 personen vergoed krijg in de vorm van geld terug en niet in de vorm van nieuwe kaartjes.

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Arriva in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Arriva een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Arriva

Heeft op 05 mei 2019 om 10:03 geantwoord

Geboden Oplossing:

Beste Lataster,

Wat jammer om te lezen dat de bus van Landgraaf naar Heerlen is uitgevallen vanwege een lekke band. Dit is helaas voor ons ook overmacht. Hierdoor kan het inderdaad drukker worden op de volgende rit. Je klacht over de onvriendelijkheid van de chauffeur van de volgende rit heb ik doorgestuurd naar de verantwoordelijke afdeling met het verzoek om dit met de chauffeur te bespreken. Dut gebeurd op basis van hoor en wederhoor. Tot vergoeding van de kaartjes kunnen wij niet overgaan. Je dient rekening te houden met mogelijke uitval en Arriva kan niet aansprakelijk gesteld worden voor gevolgschade. Onze excuses voor het ervaren ongemak.

Met vriendelijke groet,
Ronald
Medewerker klantenservice

Alle klachten die gemeld zijn door Lataster
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij treinvertragingen van 30+ minuten heeft u recht op compensatie. Vervoerders zijn verplicht reizigers te informeren over hun rechten.

Bron: Europese passagiersrechten