Klacht: Altijd te laat

Ebbony98 op 23 januari 2017 over Arriva in de categorie Openbaar Vervoer

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 30 januari 2017
Reactie van het bedrijf:

Beste, Allereerst excuses voor de late reactie! Bedankt voor de toelichting. Ik heb je klacht intern doorgestuurd zodat er op de punctualiteit van de bus gelet kan worden. Excuses voor het ervaren ongemak en hopelijk ervaar je in de toekomst...

Bedrijf Arriva
Categorie Openbaar Vervoer
Status Opgelost
Datum 23 januari 2017

Een inwoner van Roermond ervaart problemen met de busdienst van Arriva, die volgens hem vaak te laat is, waardoor hij zijn trein niet kan halen. Hij wijst erop dat er in zijn buurt slechts twee bussen per uur rijden, wat de situatie verergert. De klacht is inmiddels opgelost.

Mijn Klacht:

Beste Arriva,

Ik woon in roermond en in mijn buurt gaan er maar 2 bussen in het uur (voorheen 4), een gaat om 19 over, dan haal ik nog de trein om 8 over half en eentje gaan om 49 dan haal ik nog de trein van 7 over. Echter zijn deze bussen altijd te laat en haal ik mijn trein niet, helaas kom ik dan ook overal te laat voor. Vandaag zou mijn bus om 19 over dus moeten komen en stond ik daar om 17 over echter was er dus helemaal geen bus die kwam, helaas kwam ik door dit weer te laat. Mijn hele probleem is dus al er nou een meer bussen zouden gaan ik gewoon de eerst volgende trein kan pakken als deze bus weer eens te laat komt. Hopelijk kan dit probleem verholpen worden

Gewenste Oplossing:

Fijne WiFi.

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Arriva in behandeling genomen

Bericht van

9 jaren geleden - Beste Ebbony98, Wat jammer dat je vaak je overstap mist op de trein, omdat de bus vertraagd is! Helaas kan ik zonder concrete informatie niks voor je betekenen. Zou je me daarom kunnen aangeven om welk lijnnummer + reisrichting het gaat, bij welke halte je instapt, op welk station je overstapt en hoe laat (19 of 49 over welk uur?) je bus precies vertrekt? Met vriendelijke groet, ^NT Arriva Webcare

Reactie van de melder van de klacht

9 jaren geleden - Beste Arriva, Mijn bus is de nummer 1 richting herten, ik stap op op de van heutzstraat en ik stap over op Station roermond. Verder gaan de bussen 2 x in het uur een keer om 19 over en een keer om 11 voor (bijv 15:19 en 15:49) Hopelijk kan er echt iets aan dit probleem gedaan worden.

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Arriva een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Arriva

Heeft op 30 januari 2017 om 06:47 geantwoord

Geboden Oplossing:

Beste,

Allereerst excuses voor de late reactie! Bedankt voor de toelichting. Ik heb je klacht intern doorgestuurd zodat er op de punctualiteit van de bus gelet kan worden. Excuses voor het ervaren ongemak en hopelijk ervaar je in de toekomst verbetering.

Mocht er onverhoopt in de toekomst weer eens iets zijn dan adviseer ik je om contact met ons op te nemen via onze Twitterpagina, Facebookaccount of ons online contactformulier: https://bit.ly/2aSlk6X.

Met vriendelijke groet,
^MR
Webcareteam Arriva

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij treinvertragingen van 30+ minuten heeft u recht op compensatie. Vervoerders zijn verplicht reizigers te informeren over hun rechten.

Bron: Europese passagiersrechten