Bus vertrekt te vroeg
Klacht van Itsmadelonn op 28 januari 2016 over Arriva in de categorie Openbaar Vervoer
Bus 87 richting sliedrecht van 7:41 rijd nog al vaak voor tijds voorbij de halte. Lees meer
Bij Arriva zijn 23 klachten ingediend op Klacht.nl. De gemiddelde beoordeling is 1.1/10. Dien een klacht in over Arriva. Bekijk ook het volledige bedrijvenoverzicht op Klacht.nl.
Hieronder kunt u zien welke klachten er over Arriva zijn gemeld. Lees meer >
Arriva is een bedrijf actief in de categorie Openbaar Vervoer. Op Klacht.nl zijn in totaal 11516 klachten gemeld over Arriva. Hiervan zijn er 11472 opgelost (100%). Consumenten kunnen via Klacht.nl hun ervaring met Arriva delen.
De meest voorkomende klachten over Arriva gaan over: door, chauffeur, buschauffeur, lijn, komt. Op basis van de 11516 ingediende klachten zien we een patroon in de soort problemen die consumenten ervaren. Arriva lost het merendeel van de klachten op, met een oplossingspercentage van 100%.
Stappenplan bij een klacht over Arriva:
1. Neem eerst contact op met Arriva — gebruik de klantenservice of het contactformulier op hun website. Bewaar altijd een referentienummer.
2. Documenteer alles — bewaar e-mails, screenshots, facturen en andere relevante documenten.
3. Stel een duidelijke deadline — geef het bedrijf een redelijke termijn (bijv. 14 dagen) om te reageren.
4. Dien een klacht in op Klacht.nl — beschrijf duidelijk wat er is gebeurd, wat u al heeft geprobeerd, en wat u verwacht als oplossing.
5. Escaleer indien nodig — als het bedrijf niet reageert, overweeg dan de Geschillencommissie, het Juridisch Loket (gratis advies), of de kantonrechter.
Tip: een gedetailleerde, feitelijke klacht met bewijs wordt sneller en beter opgelost dan een emotionele tekst.
Bij treinvertragingen van 30+ minuten heeft u recht op compensatie. Bij busdiensten gelden vergelijkbare regels. Vervoerders zijn verplicht reizigers te informeren over hun rechten en een klachtenprocedure te bieden.
Neem contact op met Arriva via hun officiële website.
U kunt een klacht over Arriva indienen via Klacht.nl. Ga naar de klachtenpagina, beschrijf uw probleem en uw klacht wordt direct zichtbaar voor Arriva.
Op Klacht.nl zijn in totaal 11.516 klachten over Arriva ingediend, waarvan 23 in het afgelopen jaar. De meest voorkomende klachten gaan over Openbaar Vervoer.
Arriva lost 100% van de klachten op via Klacht.nl. Dit is bovengemiddeld. In totaal zijn 11.476 van de 11.516 klachten opgelost.
De meest voorkomende klachten over Arriva gaan over Beschadigd product of pakket van Arriva, Klantenservice problemen met Arriva. Bekijk alle Arriva klachten per onderwerp op de bedrijfspagina.
Het telefoonnummer van de klantenservice van Arriva is 0800 0232545 (gratis), bereikbaar op ma-vr 06:00-23:00, weekend/feestdag 07:00-23:00. U kunt ook een klacht over Arriva indienen via Klacht.nl, waar Arriva actief klachten behandelt.
Arriva heeft op Klacht.nl een gemiddelde beoordeling van 1,1 op 10, gebaseerd op 7 beoordelingen.
Arriva reageert gemiddeld binnen 9 dagen op klachten die via Klacht.nl worden ingediend.
Als consument heeft u recht op een deugdelijk product of dienst. Reageert Arriva niet op uw klacht? Stuur een schriftelijke ingebrekestelling met een termijn van 14 dagen. U kunt ook een klacht indienen via Klacht.nl — openbare klachten krijgen vaak sneller een reactie.
Klacht van Itsmadelonn op 28 januari 2016 over Arriva in de categorie Openbaar Vervoer
Bus 87 richting sliedrecht van 7:41 rijd nog al vaak voor tijds voorbij de halte. Lees meer
Klacht van Martijnberendhaus op 28 januari 2016 over Arriva in de categorie Openbaar Vervoer
Beste Arriva, mijn naam is Martijn en ik stap altijd op bij de bushalte den es in Varsseveld. Ik neem de bus richting enschede om half 9, vervolgens wil ik rond 12 en 2 naar huis gaan en moet een... Lees meer
Klacht van rezwan op 25 januari 2016 over Arriva in de categorie Openbaar Vervoer
geachte arriva, 20 Januari kregen ik en mijn 2 vrienden voor niks een boete. Dit vond ik onterecht. Wij zaten te wachten op het perron op een vriend die de trein uit zou stappen en opeens werd een vriend van mij geklemd... Lees meer
Klacht van Ingrid Leusink op 21 januari 2016 over Arriva in de categorie Openbaar Vervoer
Q-liner 385 , halte Parallelboulevard was er vanochtend niet om 06:49 uur , maar kwam op het tjdstip van de volgende Q-liner. Toen ik vroeg waarom de bus ervoor was uitgevallen, vertelde chauffeur dat zijn bus problemen had met de... Lees meer
Klacht van mathijsjans op 18 januari 2016 over Arriva in de categorie Openbaar Vervoer
Lijn 96, de buslijn die Zeeland verbind met Oss, rijd zoals jullie weten een keer in het uur. Ik woon zelf in Schaijk en ik studeer in Breda, dat is een lange afstand waarbij ik lijn 96 nodig heb om... Lees meer
Klacht van mw M de L l op 17 januari 2016 over Arriva in de categorie Openbaar Vervoer
Mijn ouders van 81 en 86 jaar reizen af en toe met de trein van Lichtenvoorde naar Nijmegen, omdat autorijden niet meer kan. Zij moeten overstappen in Zutphen van perron 1 naar perron 3. Daarvoor hebben ze 4 minuten en... Lees meer
Klacht van Nico U. op 16 januari 2016 over Arriva in de categorie Openbaar Vervoer
Bij aankomst op station Tilburg houdt de chauffeur van lijn 11, de deuren van zijn bus vertrektijd 18:46hr, dicht. Zelfs als passagiers in de bus er iets van zeggen, kijkt de chauffeur weg en rijdt uiteindelijk om mij heeft heen. Lees meer
Klacht van alijmbach op 16 januari 2016 over Arriva in de categorie Openbaar Vervoer
net na de jaarwisseling blijkt de prijs van een dagkaartje te zijn verhoogd van € 5,50 naar € 6,00 ofwel een kleine 10%. Mijn salaris is géén 10% gestegen en dat van de chauffeur ook niet. Ook het materieel was niet ineens... Lees meer
Klacht van ingridjuuh op 15 januari 2016 over Arriva in de categorie Openbaar Vervoer
Paaltjes van Arriva zijn altijd wat ingewikkeld. Vaak geven ze een groen lampje en meteen daarna een rode, ook al ben ik dan wel ingecheckt. Zo ook vanmiddag gebeurde dit. Ik was in de veronderstelling dat ik was ingecheckt dus... Lees meer
Klacht van R van Koldam op 15 januari 2016 over Arriva in de categorie Openbaar Vervoer
Voor de zoveelste keer mis gegaan bij inchecken en beschuldigt van zwartrijden. Ook al ga je een halfuur voor tijd proberen om deze ergernis te voorkomen door bij personeel om hulp te vragen ging het toch weer mis. Lees meer