bus rijdt Door
Klacht van jordyyyyy op 03 juni 2016 over Arriva in de categorie Openbaar Vervoer
De laatste bus reed Door daarom een taxi moeten pakken. Halte mathildalaan. Tijd 23.43 Lees meer
Bij Arriva zijn 23 klachten ingediend op Klacht.nl. De gemiddelde beoordeling is 1.1/10. Dien een klacht in over Arriva. Bekijk ook het volledige bedrijvenoverzicht op Klacht.nl.
Hieronder kunt u zien welke klachten er over Arriva zijn gemeld. Lees meer >
Arriva is een bedrijf actief in de categorie Openbaar Vervoer. Op Klacht.nl zijn in totaal 11516 klachten gemeld over Arriva. Hiervan zijn er 11472 opgelost (100%). Consumenten kunnen via Klacht.nl hun ervaring met Arriva delen.
De meest voorkomende klachten over Arriva gaan over: door, chauffeur, buschauffeur, lijn, komt. Op basis van de 11516 ingediende klachten zien we een patroon in de soort problemen die consumenten ervaren. Arriva lost het merendeel van de klachten op, met een oplossingspercentage van 100%.
Stappenplan bij een klacht over Arriva:
1. Neem eerst contact op met Arriva — gebruik de klantenservice of het contactformulier op hun website. Bewaar altijd een referentienummer.
2. Documenteer alles — bewaar e-mails, screenshots, facturen en andere relevante documenten.
3. Stel een duidelijke deadline — geef het bedrijf een redelijke termijn (bijv. 14 dagen) om te reageren.
4. Dien een klacht in op Klacht.nl — beschrijf duidelijk wat er is gebeurd, wat u al heeft geprobeerd, en wat u verwacht als oplossing.
5. Escaleer indien nodig — als het bedrijf niet reageert, overweeg dan de Geschillencommissie, het Juridisch Loket (gratis advies), of de kantonrechter.
Tip: een gedetailleerde, feitelijke klacht met bewijs wordt sneller en beter opgelost dan een emotionele tekst.
Bij treinvertragingen van 30+ minuten heeft u recht op compensatie. Bij busdiensten gelden vergelijkbare regels. Vervoerders zijn verplicht reizigers te informeren over hun rechten en een klachtenprocedure te bieden.
Neem contact op met Arriva via hun officiële website.
U kunt een klacht over Arriva indienen via Klacht.nl. Ga naar de klachtenpagina, beschrijf uw probleem en uw klacht wordt direct zichtbaar voor Arriva.
Op Klacht.nl zijn in totaal 11.516 klachten over Arriva ingediend, waarvan 23 in het afgelopen jaar. De meest voorkomende klachten gaan over Openbaar Vervoer.
Arriva lost 100% van de klachten op via Klacht.nl. Dit is bovengemiddeld. In totaal zijn 11.476 van de 11.516 klachten opgelost.
De meest voorkomende klachten over Arriva gaan over Beschadigd product of pakket van Arriva, Klantenservice problemen met Arriva. Bekijk alle Arriva klachten per onderwerp op de bedrijfspagina.
Het telefoonnummer van de klantenservice van Arriva is 0800 0232545 (gratis), bereikbaar op ma-vr 06:00-23:00, weekend/feestdag 07:00-23:00. U kunt ook een klacht over Arriva indienen via Klacht.nl, waar Arriva actief klachten behandelt.
Arriva heeft op Klacht.nl een gemiddelde beoordeling van 1,1 op 10, gebaseerd op 7 beoordelingen.
Arriva reageert gemiddeld binnen 9 dagen op klachten die via Klacht.nl worden ingediend.
Als consument heeft u recht op een deugdelijk product of dienst. Reageert Arriva niet op uw klacht? Stuur een schriftelijke ingebrekestelling met een termijn van 14 dagen. U kunt ook een klacht indienen via Klacht.nl — openbare klachten krijgen vaak sneller een reactie.
Klacht van jordyyyyy op 03 juni 2016 over Arriva in de categorie Openbaar Vervoer
De laatste bus reed Door daarom een taxi moeten pakken. Halte mathildalaan. Tijd 23.43 Lees meer
Klacht van Rvdelden op 03 juni 2016 over Arriva in de categorie Openbaar Vervoer
Buschauffeur licht mij verkeerd in en laat mij in een stopbus instappen ipv snelbus. Daarmee kom ik te laat op mijn werk. Ik eis een schadevergoeding! Lees meer
Klacht van J.L.Neijenhuis op 03 juni 2016 over Arriva in de categorie Openbaar Vervoer
Op 3-6-2016 ben ik met de Arriva Buurtbus 260 vervoerd van station Geldermalsen naar halte Hondsgemet. Bij uitchecken bleek de prijs voor de rit Eur 3,43 te bedragen, tegen normaal Eur 0,97. De buschauffeur heeft onderweg tweemaal zijn reiscomputer opnieuw... Lees meer
Klacht van Rachelvs op 03 juni 2016 over Arriva in de categorie Openbaar Vervoer
Sta ik te wachten op de bus, geeft hij eerst 20 minuten vertraging aan en vervolgens staat er dat de bus helemaal vervalt! Fijn joh...altijd gedoe met die bus! Is t niet dat je voorbij gereden wordt omdat ie te... Lees meer
Klacht van Haydn16 op 03 juni 2016 over Arriva in de categorie Openbaar Vervoer
Gisteren wilde ik net als een heleboel andere reizigers bus 370 (Qliner) nemen op het station van Alphen aan den Rijn (startpunt) omstreeks 18.00 uur. Tot mijn grote verbazing vertrok hij zonder iets te zeggen en zonder reizigers en reed... Lees meer
Klacht van Baaselisa op 03 juni 2016 over Arriva in de categorie Openbaar Vervoer
Ik heb een klacht over bus 301 van Tilburg naar den Bosch, het gaat over de bushalte wolfshoek in Drunen. Ik neem altijd de bus om 8.10 \'s ochtends, althans dan hoort hij te vertrekken. Ik heb al meerdere keren... Lees meer
Klacht van JacquelineDP op 03 juni 2016 over Arriva in de categorie Openbaar Vervoer
Vrijdag 3 juni wordt nergens opgeroepen op Geldermalsen dat de trein niet rijdt. Vervolgens klantenservice gebeld om te vragen of er vervangende bussen komen, zeggen ze van niet omdat de storig is verholpen en dat treinen weer gaan rijden (7:39) Loop ik... Lees meer
Klacht van Claire9 op 02 juni 2016 over Arriva in de categorie Openbaar Vervoer
Vandaag nam ik de bus van 13:16 van Den Bosch centraal naar de groenstraat in Oisterwijk. Althans, dat hoopte ik. Eerst wilde er een paar mensen in Helvoirt uitstappen. De chauffeuse liet mensen wel instappen maar deed de achterdeur niet... Lees meer
Klacht van Patrick Sikkema op 02 juni 2016 over Arriva in de categorie Openbaar Vervoer
Oplaadpunt Lemmer buiten werking. Toen ik zoals elke andere dag naar huis wilde kon ik mijn ov chipkaart niet opladen op busstation Lemmer. Gelukkig reed er op lijn 315 richting joure (16:58) een hele vriendelijke buschauffeuse die mij niet toe... Lees meer
Klacht van [email protected] op 02 juni 2016 over Arriva in de categorie Openbaar Vervoer
Geachte heer/mevrouw, Ik wil een klacht indienen over bus vijf van voorschoten naar Leiden centraal deze bus komt echt nooit op tijd of komt zelfs niet eens op dagen. Dit is mij zo vaak over komen en vind het echt niet... Lees meer