Klacht: Klacht over lange wachttijd en onjuiste informatie

klager549424da op 14 september 2026 over ANWB in de categorie Pechhulpdiensten

ANWB klantenservice

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf ANWB
Categorie Pechhulpdiensten
Status Open
Datum 14 september 2026

Er is onvrede over de lange wachttijd voor pechhulp van de ANWB, waarbij een monteur pas na vier uur arriveerde. Dit werd veroorzaakt door een foutieve adresdoorgeving door een telefoniste, waardoor de auto op een gevaarlijk kruispunt bleef staan. Ondanks de onveilige situatie, vond de medewerker het niet nodig om dit als spoed te behandelen.

Mijn Klacht:

Ik heb een klacht over de ANWB. Op een bepaalde dag moest ik vier uur wachten op een monteur, omdat de eerste telefoniste een foutief adres had doorgegeven. Hierdoor stond mijn auto urenlang op een gevaarlijk kruispunt op een drukke doorgaande weg. De politie heeft zelfs een rijbaan afgesloten, maar de dame van de ANWB vond het niet noodzakelijk om dit als spoed door te geven. Dit heeft geleid tot een zeer onveilige situatie.

Gewenste Oplossing:

Er is voor deze situatie geen passende oplossing meer, omdat het gebeurde niet meer teruggedraaid kan worden.

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 dagen geleden - Er is een nieuwe brief gegenereerd voor de klacht over ANWB

💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM