Klacht: Afschuwelijk hoe een Bedrijf zoals ANWB je behandeld

Karl1987 op 15 oktober 2018 over ANWB in de categorie Pechhulpdiensten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 2.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf ANWB
Categorie Pechhulpdiensten
Status Open
Datum 15 oktober 2018

Een klant heeft een negatieve ervaring met de pechhulp van ANWB na een bandprobleem. Na het bellen voor hulp arriveerde er een kleine auto zonder benodigde materialen, en de medewerker vroeg de klant om hem naar een nabijgelegen garage te volgen. Tijdens het rijden ontstond er een gevaarlijke situatie, wat leidde tot frustratie bij de klant.

Mijn Klacht:

Omdat we een kapotte band hadden heb ik rond half 10 contact met jullie opgenomen. Er werd gezegd dat er een wagen aankwam zodat de band ter plekke gerepareerd kon worden. Toen er eenmaal een wagen kwam, bleek het maar een klein autootje te zijn die niks bij zich had. Hij keek even naar de band en ik liet hem foto’s zien die ik daarvoor gemaakt had, want ik had voordat ik belde de band eraf gehaald om te kijken wat het probleem was. Nadat hij de band en foto’s bekeken had, vroeg hij of ik hem kon volgen. Er was heel dichtbij een garage. Volgens hem kon dat. Terwijl we achter hem aanreden hebben we onze noodlampen aan gedaan. Opeens kwam er een harde klap. Ik seinde met mijn lampen naar de …. waardoor hij uiteindelijk uitstapte. Hij keek naar de band en zei dat het nog maar 500 meter was dus dat kon wel. Wij reden er achteraan en bij de garage ging hij zo goed als gelijk ervandoor. Het was ondertussen 10.45. De garage was erg behulpzaam en ze hadden de band. Maar helaas.. De velg is gescheurd. Volgens de garage door het verder rijden en klappen van de band. Daar sta je dan met je gezin waaronder 3 kinderen van 9, 3 en 1 jaar. Het was warm en na wat heen en weer bellen waren jullie druk bezig met een nieuwe velg zoeken of vervangend vervoer. In die tijd stonden wij met ons gezin te wachten buiten waar het 34 graden was. Na meerdere malen dat er een auto beloofd was, werd het steeds weer afgezegd of kwam niet opdagen nadat we onze hele auto leeggepakt hadden.

Uiteindelijk kwamen we rond 5 uur aan bij ons hotel. Dat betekend dat we zo een 6 uur hebben staan wachten tot er iets geregeld was. Er zou die avond of volgende ochtend een vervangende auto geregeld worden. De volgende ochtend was er nog steeds geen zekerheid of er een auto beschikbaar was. Uiteindelijk heb ik na veel bellen zelfs te horen gekregen dat er nog geen eens werk van gemaakt is.

Intussen was ik gebeld door jullie eigen onderdelen zoek service dat jullie gingen kijken voor een andere passende velg voor onder onze auto. Die hebben mij maandag 6 augustus rond half 4 teruggebeld over dat ze een passende velg gevonden hadden die in Zwitserland aanwezig was en binnen 2 dagen ontvangen zou worden door de garage First stop auto service waar mijn auto stond. Tot verbazing kreeg ik 7 augustus te horen dat ze onze auto wouden transporteren naar Nederland omdat de kosten voor 4 nieuwe velgen 2500 euro zouden kosten en jullie dat teveel vonden. Waarna ik gelijk de garage heb gebeld om te vragen hoe het zat. De garage vertelde dat de verzekering maatschappij met hun omdat er geen velgen gevonden waren die beschikbaar was voor onder onze auto. Waardoor ik samen met de garage heb overlegd dat ze de velg naar een reparatie service doen om de velg te lassen. Maar hierdoor word er geen garantie geleend op de las werkzaamheden en eventuele schade die kunnen ontstaan door het kapot gaan van de velg.

Vanaf 7 augustus tot heden hebben wij niks meer te horen gekregen over de verdere afhandeling..

Vrijdag 10 augustus heb ik mijn auto kunnen ophalen in Zwitserland en de leen auto teruggebracht zodat wij onze vakantie normaal konden vervolgen.

Het is nu maand oktober en nog niks is geregeld mevrouw H, SPRONK werkend bij de ANWB heeft mij gemeld per telefoon dat ze deze cliam niet in handen nemen en dat wij de cliam maar moeten gaan verhalen bij de zusteronderneming TSC in Zwitserland hierbij de adresgegevens en klaar.

Ik heb vervolgens al mijn bel gesprekken en mails van de ANWB doorgestuurd naar de rechtsbijstandsverzekering, wordt binnen 1 uur terug gebeld door mijn rechtsbijstandsverzekering dat ze een zaak gaan aanspannen naar de ANWB en naar ANWB mevrouw H Sprong.

Gewenste Oplossing:

Zal niet snel te vrede zijn meer.

Beoordeling 2/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over ANWB

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over ANWB nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM