Slechte bezorging
Klacht van Loeke Gooijer-Koekoek op 20 september 2021 over Algemeen Dagblad in de categorie Kranten - Landelijk
Weer geen krant. Heel vervelend en zonde van mijn geld Lees meer
Bij Algemeen Dagblad zijn in totaal 6.729 klachten ingediend op Klacht.nl, waarvan 702 opgelost (10%). In de afgelopen 12 maanden kwamen er 53 klachten bij. De gemiddelde beoordeling is 3.2/10 (afgelopen 12 maanden, 15 stemmen), over alle jaren 2.9/10 (1.439 stemmen). Dien een klacht in over Algemeen Dagblad. Bekijk ook het volledige bedrijvenoverzicht op Klacht.nl.
Het Algemeen Dagblad, ook wel bekend als het AD, is een krant die dagelijks door meer dan een half miljoen mensen wordt gelezen. Is uw krant niet bezorgd?... Lees meer >
Het telefoonnummer van Algemeen Dagblad is 088-050 50 50. Algemeen Dagblad bellen kan tijdens de openingstijden van de klantenservice.
Algemeen Dagblad is een bedrijf actief in de categorie Kranten - Landelijk. Op Klacht.nl zijn in totaal 6.729 klachten gemeld over Algemeen Dagblad. Hiervan zijn er 702 opgelost (10%). Consumenten kunnen via Klacht.nl hun ervaring met Algemeen Dagblad delen.
De meest voorkomende klachten over Algemeen Dagblad gaan over: krant, bezorging, ontvangen, bezorgd, abonnement. Op basis van de 6.729 ingediende klachten zien we een patroon in de soort problemen die consumenten ervaren. Het oplossingspercentage van Algemeen Dagblad is 10%, wat lager is dan gemiddeld.
Stappenplan bij een klacht over Algemeen Dagblad:
1. Neem eerst contact op met Algemeen Dagblad — gebruik de klantenservice of het contactformulier op hun website. Bewaar altijd een referentienummer.
2. Documenteer alles — bewaar e-mails, screenshots, facturen en andere relevante documenten.
3. Stel een duidelijke deadline — geef het bedrijf een redelijke termijn (bijv. 14 dagen) om te reageren.
4. Dien een klacht in op Klacht.nl — beschrijf duidelijk wat er is gebeurd, wat u al heeft geprobeerd, en wat u verwacht als oplossing.
5. Escaleer indien nodig — als het bedrijf niet reageert, overweeg dan de Geschillencommissie, het Juridisch Loket (gratis advies), of de kantonrechter.
Tip: een gedetailleerde, feitelijke klacht met bewijs wordt sneller en beter opgelost dan een emotionele tekst.
Als uw pakket niet aankomt, is de verkoper verantwoordelijk — niet de bezorgdienst. Volgens de Wet Koop op Afstand moet de verkoper zorgen dat het product bij u wordt afgeleverd. Komt het niet aan? Dan heeft u recht op een nieuw product of uw geld terug.
Twitter/X: @ADkrant
U kunt een klacht over Algemeen Dagblad indienen via Klacht.nl. Ga naar de klachtenpagina, beschrijf uw probleem en uw klacht wordt direct zichtbaar voor Algemeen Dagblad.
Op Klacht.nl zijn in totaal 6.729 klachten over Algemeen Dagblad ingediend, waarvan 53 in de afgelopen 12 maanden. De meest voorkomende klachten gaan over Kranten - Landelijk, klachtmelden.
Van de klachten over Algemeen Dagblad wordt 10% opgelost. Er is ruimte voor verbetering. In totaal zijn 702 van de 6.729 klachten opgelost.
De meest voorkomende klachten over Algemeen Dagblad gaan over Klantenservice problemen met Algemeen Dagblad. Bekijk alle Algemeen Dagblad klachten per onderwerp op de bedrijfspagina.
Het telefoonnummer van de klantenservice van Algemeen Dagblad is 088-050 50 50. U kunt ook een klacht over Algemeen Dagblad indienen via Klacht.nl.
Algemeen Dagblad heeft op Klacht.nl over alle jaren een gemiddelde beoordeling van 2,9 op 10, gebaseerd op 1.439 beoordelingen.
Op Klacht.nl heeft Algemeen Dagblad een gemiddelde beoordeling van 2,9 op 10 uit 1.439 beoordelingen en een oplospercentage van 10% over 6.729 klachten. Of Algemeen Dagblad betrouwbaar is, beoordeelt u zelf aan de hand van de ervaringen van andere klanten: alle klachten en reacties staan openbaar op de bedrijfspagina.
Als consument heeft u recht op een deugdelijk product of dienst. Reageert Algemeen Dagblad niet op uw klacht? Stuur een schriftelijke ingebrekestelling met een termijn van 14 dagen. U kunt ook een klacht indienen via Klacht.nl — openbare klachten krijgen vaak sneller een reactie.
Klacht van Loeke Gooijer-Koekoek op 20 september 2021 over Algemeen Dagblad in de categorie Kranten - Landelijk
Weer geen krant. Heel vervelend en zonde van mijn geld Lees meer
Klacht van Jannie Bek op 20 september 2021 over Algemeen Dagblad in de categorie Kranten - Landelijk
De bezorging is waardeloos, buren ontvangen wel en wij niet. De bijlage zaterdag was er niet. De afgelopen week en ook vandaag geen krant. Ga zo door en ik zeg mijn abonnement op. Lees meer
Klacht van theaspecht op 20 september 2021 over Algemeen Dagblad in de categorie Kranten - Landelijk
Reeds17 kranten niet ontvangen in een periode van 1 maart tot heden Heb een jaar abonnement kosten 400 euro voor 307 kranten De kosten voor de te halen kranten is veel duurder. Heb er langzamerhand geen vertrouwen meer in. Lees al 50 jaar... Lees meer
Klacht van Theodorus. op 20 september 2021 over Algemeen Dagblad in de categorie Kranten - Landelijk
Reeds vijf weken achtereen volgend is onze krant op de zaterdagochtend niet bezorg. Twee maal met de klantenservice gebeld. De laatste maal dinsdag 14 September. Mij werd gezegd de klacht te onderzoeken en ik zou daarop terug worden gebeld. Dit is tot vandaag... Lees meer
Klacht van Bruyn op 20 september 2021 over Algemeen Dagblad in de categorie Kranten - Landelijk
Voor de 2e keer geen krant ontvangen Lees meer
Klacht van Mildred Sallons op 19 september 2021 over Algemeen Dagblad in de categorie Kranten - Landelijk
Zaterdag 18 september is de krant weer niet bezorgd. Meerdere keren per maand geen bezorging. Ook 4 september niet geleverd. Ik heb niks aan digitale krant want mijn partner kan hier niet mee over weg. Het kost ons geld.... Lees meer
Klacht van E.L.J. Pijl van Miltenburg Pijl op 18 september 2021 over Algemeen Dagblad in de categorie Kranten - Landelijk
Nu koop ik hem in de winkel voor de 2e keer. Dat kost me 2 keer 3,40 .Krijg ik die vergoed van het AD? De betaling van het abonnementgeld opschuiven loont mij niet. Lees meer
Klacht van [email protected] op 18 september 2021 over Algemeen Dagblad in de categorie Kranten - Landelijk
In een maand tijd 5 keer geen krant ontvangen waarvan 3 keer op zaterdag. Wel heel erg vervelend. Wij overwegen dan ook opzegging Lees meer
Klacht van Tonco op 18 september 2021 over Algemeen Dagblad in de categorie Kranten - Landelijk
de krant word al weken te laat bezorgt. na 7 uur. ik was gewend dat de krant er rond 6 uur zou zijn en dan kan ik de krant nog lezen. nu word de krant al weken nauwelijks gelezen omdat... Lees meer
Klacht van janny hofman op 17 september 2021 over Algemeen Dagblad in de categorie Kranten - Landelijk
Bij thuiskomst van vakantie was de krant van dinsdag 14 september ook niet bezorgd. Maandag 14 september was ook niet bezorgd, maar dit had ik al gemeld. Lees meer