Klacht: Verpakking Griekse yoghurt

Erik Kroon op 23 mei 2024 over Albert Heijn in de categorie Supermarkten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Supermarkten
Status Open
Datum 23 mei 2024

Een klant van Albert Heijn uit zijn onvrede over de nieuwe rechthoekige verpakking van de Griekse yoghurt, die moeilijk te openen is. Ondanks de efficiëntie van de nieuwe verpakking, ervaart hij regelmatig pijn aan zijn vingers bij het openen van de deksel. Hij overweegt zelfs om over te stappen naar een ander merk yoghurt als er geen oplossing komt.

Mijn Klacht:

Sinds enige tijd is de verpakking van de Griekse Yoghurt van een ronde emmer naar een rechthoekige gegaan. Ik vond het vanaf het begin niet handig. ik snap dat het nu efficiënter in een doos en in een vrachtwagen past, maar de deksel is echt erg moeilijk te openen. Ik heb er regelmatig moeite mee en ik bezeer vaak mijn vinger. De irritatie is inmiddels zo groot dat ik overweeg om andere yoghurt te kopen. Kunnen de ronde emmers weer terug of een andere deksel?

Gewenste Oplossing:

Een andere deksel, ander randje eromheen? Of weer een ronde emmer.

Bericht van Robin van Klacht.nl

1 jaar geleden - Er is een nieuwe brief gegenereerd voor de klacht over Albert Heijn
Download hier uw brief

Bericht van Robin van Klacht.nl

1 jaar geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Albert Heijn

Bericht van Robin van Klacht.nl

1 jaar geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Albert Heijn nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Erik Kroon
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij producten met gebreken kunt u aanspraak maken op reparatie, vervanging of geld terug. De NVWA houdt toezicht op voedselveiligheid.

Bron: ConsuWijzer