Klacht: Ossenhaas 150gr 7,12€ maar nee 144 gr en nog duurder ook

hans65 op 20 november 2023 over Albert Heijn in de categorie Supermarkten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Categorie Supermarkten
Status Open
Datum 20 november 2023

Een klant van Albert Heijn heeft een klacht ingediend over de prijs en het gewicht van ossenhaas. Bij aankoop bleek de ossenhaas 144 gram te wegen en 7,32 euro te kosten, terwijl op de website 150 gram voor 7,12 euro werd geadverteerd. De klant vond de reactie van de klantenservice ongepast en ontving geen terugbelverzoek zoals beloofd.

Mijn Klacht:

ik zag bij ah met bonus ossenhaas 150gram 7,12€
Bij de winkel kocht ik deze ossenhaas
144gram 7,32 € dus minder gewicht en nog duurder bij het personeel snapten ze er niks van ik moest naar de klanten service die zei nee het klopt niet maar ik geef geen geld terug zal er wel melding van maken. Ik vind dit oplichting geen uitleg waarom
Op de website 4 x ossenhaas 25,62 zei ik tegen de klantenservice ja zei ze dat is de website daar hebben wij niks mee te maken ik dacht dat ah ah was website of niet dat je 4x ossenhaas moet bestellen op de website kan ik nog inkomen maar de reactie wel erg vreemd het gewicht van deze ossenhaas biefstukken nergens te vinden ook klantenservice wist dat niet
Klanten service zou mij nog terug bellen
Case nummer 10312592 maar is dus niet gebeurd slechte zaak grote kruidenier

Gewenste Oplossing:

Dat zeker de klantenservice op de hoogte is van aanbiedingen en het niet afschuift dat je dat zelf maar moet regelen
En ik wil 4x ossenhaas a150 gram voor de bonus prijs van 25,62€

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

2 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Albert Heijn

Bericht van Robin van Klacht.nl

2 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Albert Heijn nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door hans65
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij producten met gebreken kunt u aanspraak maken op reparatie, vervanging of geld terug. De NVWA houdt toezicht op voedselveiligheid.

Bron: ConsuWijzer