Klacht: Inzamelpunt lege flessen

Pankor op 21 juni 2023 over Albert Heijn in de categorie Supermarkten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Categorie Supermarkten
Status Open
Datum 21 juni 2023

Een klant van Albert Heijn heeft geklaagd over de onhygiënische staat van het inzamelpunt voor lege flessen. De vuilnisbak is overvol en er liggen veel flessen en blikjes op de grond, terwijl het personeel geen actie onderneemt om dit op te ruimen. De klant vindt de situatie zo ernstig dat er volgens hen een melding bij de inspectie gemaakt zou moeten worden.

Mijn Klacht:

Het inzamelpunt lege flessen is smerig. De vuilnisbak is overvol en veel flessen en blikjes liggen op de grond. Het personeel loopt er gewoon langs zonder het op te ruimen. Zeer onhygiënische toestand waarvoor eigenlijk de inspectie gewaarschuwd zou moeten worden.

Gewenste Oplossing:

Opruimen en schoonmaken.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

2 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Albert Heijn

Alle klachten die gemeld zijn door Pankor
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij producten met gebreken kunt u aanspraak maken op reparatie, vervanging of geld terug. De NVWA houdt toezicht op voedselveiligheid.

Bron: ConsuWijzer