Klacht: Excellent Bavette rollade niet te eten!

Elly of Peter op 27 december 2023 over Albert Heijn in de categorie Supermarkten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 5.0/10 ★★★☆☆
Categorie Supermarkten
Status Open
Datum 27 december 2023

Een klant van Albert Heijn heeft een negatieve ervaring gedeeld over de Excellent Bavette rollade, die als hoofdgerecht tijdens het kerstdiner werd geserveerd. Ondanks het volgen van de bereidingsinstructies, bleek de rollade in het midden rauw en moeilijk te snijden, wat resulteerde in het weggooien van een deel van het vlees. De klant vond de prijs van € 13 niet gerechtvaardigd gezien de kwaliteit van het product.

Mijn Klacht:

Ons kerst diner met als hoofdgerecht jullie rollade was een fiasco!
Volgens voorschrift op de verpakking gehandeld: voortijdig uit de koelkast, folie verwijderd en daarna in voorverwarmde oven 60 min op 150 graden.
Hoewel de temperatuurmetertje omhoog gekomen was bleek hij in het midden nog koel en rauw.
Ook het plakken snijden bleek niet eenvoudig. Over de breedte bleek in langs richting van de vezels.
Uiteindelijk kon alleen redelijk plakken gesneden worden over de lange kant en dus het rauwe midden stuk weg moeten gooien.
Was de prijs van € 13 zeker niet waard.
Op diverse websites staat dat je de varkensbuik eerst moet bakken in de pan, in juiste vezelrichting oprollen tot rollade en dan in de oven garen! Dus niet reeds voorgerold want dan blijft hij rauw en bij deze lage oventemperatuur te koud!
Hoop dat jullie een beter diner hebben gehad.
Mvg
Mevr Elly Nijman
Doornlaan 104
6717BT Ede

Gewenste Oplossing:

Kerst is voorbij en gasten naar huis.
Kan ze misschien een diner bon voor 4 pers. nazenden

Beoordeling 5/10 star-3 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

2 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Albert Heijn

Bericht van Robin van Klacht.nl

2 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Albert Heijn nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Elly of Peter
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij producten met gebreken kunt u aanspraak maken op reparatie, vervanging of geld terug. De NVWA houdt toezicht op voedselveiligheid.

Bron: ConsuWijzer