Klacht: AH Bioscoopactie 2e kaartje gratis

martijnvdh op 15 januari 2024 over Albert Heijn in de categorie Supermarkten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Supermarkten
Status Open
Datum 15 januari 2024

Een klant heeft een klacht ingediend over de AH Bioscoopactie waarbij het tweede kaartje gratis zou zijn. Na het sparen van actiestickers en het betalen van €12,50 voor twee kaarten, bleek dat Pathé extra kosten in rekening bracht voor het gebruik van de vouchercode, wat niet overeenkomt met de verwachtingen die zijn gewekt door de actievoorwaarden. De klant vindt dit misleidend en onterecht.

Mijn Klacht:

Op deze wijze wil ik een klacht indienen over de AH actie 2e Bioscoop kaartje gratis.
Nadat ik meerder actiestickers gespaard had, had ik voldoende punten om meerdere bioscoop kaarten van Pathé te kopen. Te weten 2e kaartje gratis. Waarna ik €12,50 moest afrekenen per 2 kaarten.

Nadat ik betaald had ben ik naar de site van Pathé gegaan. Waarbij Pathé ondertussen €15,50 rekent voor een standaard bioscoopkaartje. En een kinderkaartje (t/m 11 jaar) voor €11,50. Als ik hierbij de vouchercode invoer wil Pathé bij beide variant naar €3 bijbetaald krijgen per persoon. Terwijl dit een standaard zaal is met een standaard film (lees geen 3D etc.)

Ik heb jullie voorwaarden gelezen en hier wordt echt gesproken over een gratis 2e kaartje. En niet over x-euro korting. Ik vindt dit dan ook een vorm van misleiding.

Ik ben heel benieuwd hoe AH om gaat met deze informatie en de wijze waarop Pathé hier mee omgaat.

Tevens is er online geen enkel e-mail adres te vinden om contact te zoeken met klantenservice. Daarom via deze site

Gewenste Oplossing:

Vergoeding voor de extra gemaakte kosten.

Bericht van Robin van Klacht.nl

2 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Albert Heijn

Bericht van Robin van Klacht.nl

2 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Albert Heijn nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door martijnvdh
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij producten met gebreken kunt u aanspraak maken op reparatie, vervanging of geld terug. De NVWA houdt toezicht op voedselveiligheid.

Bron: ConsuWijzer