Ah ham kaas chips
Klacht van Jkrol op 06 maart 2019 over Albert Heijn in de categorie Supermarkten
WAAROM HEBBRN JULLIE DEZE VERANDERD, HRT SMAAKT BIJNA ALS CHEPITO KAAS CHIPS Lees meer
Bij Albert Heijn zijn 116 klachten ingediend op Klacht.nl. De gemiddelde beoordeling is 1.8/10. Dien een klacht in over Albert Heijn. Bekijk ook het volledige bedrijvenoverzicht op Klacht.nl.
Albert Heijn is de oudste supermarkt van Nederland en heeft inmiddels meer dan 850 filialen waaronder AH XL winkels, AH to go en AH Boodschappen Webwinkel.... Lees meer >
Albert Heijn is een bedrijf actief in de categorie Supermarkten. Op Klacht.nl zijn in totaal 12737 klachten gemeld over Albert Heijn. Hiervan zijn er 1 opgelost (0%). Consumenten kunnen via Klacht.nl hun ervaring met Albert Heijn delen.
De meest voorkomende klachten over Albert Heijn gaan over: klacht, albert, klantenservice, heijn, slechte. Op basis van de 12737 ingediende klachten zien we een patroon in de soort problemen die consumenten ervaren. Het oplossingspercentage van Albert Heijn is 0%, wat lager is dan gemiddeld.
Stappenplan bij een klacht over Albert Heijn:
1. Neem eerst contact op met Albert Heijn — gebruik de klantenservice of het contactformulier op hun website. Bewaar altijd een referentienummer.
2. Documenteer alles — bewaar e-mails, screenshots, facturen en andere relevante documenten.
3. Stel een duidelijke deadline — geef het bedrijf een redelijke termijn (bijv. 14 dagen) om te reageren.
4. Dien een klacht in op Klacht.nl — beschrijf duidelijk wat er is gebeurd, wat u al heeft geprobeerd, en wat u verwacht als oplossing.
5. Escaleer indien nodig — als het bedrijf niet reageert, overweeg dan de Geschillencommissie, het Juridisch Loket (gratis advies), of de kantonrechter.
Tip: een gedetailleerde, feitelijke klacht met bewijs wordt sneller en beter opgelost dan een emotionele tekst.
Als consument heeft u recht op veilige producten. Bij producten met gebreken kunt u aanspraak maken op reparatie, vervanging of geld terug. De Voedsel- en Warenautoriteit (NVWA) houdt toezicht op voedselveiligheid.
Neem contact op met Albert Heijn via hun officiële website.
U kunt een klacht over Albert Heijn indienen via Klacht.nl. Ga naar de klachtenpagina, beschrijf uw probleem en uw klacht wordt direct zichtbaar voor Albert Heijn.
Op Klacht.nl zijn in totaal 12.752 klachten over Albert Heijn ingediend, waarvan 116 in het afgelopen jaar. De meest voorkomende klachten gaan over Supermarkten, klachtmelden.
Van de klachten over Albert Heijn wordt 1% opgelost. Er is ruimte voor verbetering. In totaal zijn 67 van de 12.752 klachten opgelost.
De meest voorkomende klachten over Albert Heijn gaan over Beschadigd product of pakket van Albert Heijn, Klantenservice problemen met Albert Heijn, Retour en terugbetaling problemen met Albert Heijn. Bekijk alle Albert Heijn klachten per onderwerp op de bedrijfspagina.
Het telefoonnummer van de klantenservice van Albert Heijn is 0800-0305 (gratis). U kunt ook een klacht over Albert Heijn indienen via Klacht.nl, waar Albert Heijn actief klachten behandelt.
Albert Heijn heeft op Klacht.nl een gemiddelde beoordeling van 1,8 op 10, gebaseerd op 56 beoordelingen.
Als consument heeft u recht op een deugdelijk product of dienst. Reageert Albert Heijn niet op uw klacht? Stuur een schriftelijke ingebrekestelling met een termijn van 14 dagen. U kunt ook een klacht indienen via Klacht.nl — openbare klachten krijgen vaak sneller een reactie.
Klacht van Jkrol op 06 maart 2019 over Albert Heijn in de categorie Supermarkten
WAAROM HEBBRN JULLIE DEZE VERANDERD, HRT SMAAKT BIJNA ALS CHEPITO KAAS CHIPS Lees meer
Klacht van Elinesangers10 op 05 maart 2019 over Albert Heijn in de categorie Supermarkten
Bij het openen van een dichte bak met Franse magere kwark met de datum van 0703 (vandaag 0503) schimmel aangetroffen. Lees meer
Klacht van Kees P op 05 maart 2019 over Albert Heijn in de categorie Supermarkten
Vandaag (5 maart) kocht ik bij AH to GO op Utrecht CS een kartonnen flesje van CHI coconutwater. Deze was echter bedorven. Lees meer
Klacht van bidemaah op 04 maart 2019 over Albert Heijn in de categorie Supermarkten
In de BONUS van deze week (4 tm 10 maart 2019) staat letterlijk dat op een elektrische tandenborstel Oral-B of Gillette navulmesjes 12- of 16-pak 50% korting (van 29,99 voor 14,99) wordt gegeven. Echter, Albert Heijn Leek geeft dat... Lees meer
Klacht van JVvL op 04 maart 2019 over Albert Heijn in de categorie Supermarkten
Ik heb speciaal op de web site gekeken om te zien of de winkel al open was, na de verbouwing, en ja hoor, 4 maart, open van 8 tot 21 uur. Niet dus (als die mogelijkheid had bestaan zou ik... Lees meer
Klacht van 2610437873832 op 04 maart 2019 over Albert Heijn in de categorie Supermarkten
Mooie advertentie te zien over bagage koffer. Gelijk besteld maar kon in ons gebied niet online bestellen. Service gebeld die bevestigde dat het in ons gebied niet leverbaar was. Met de vraag in welk gebied wel zodat evt fam zou... Lees meer
Klacht van [email protected] op 02 maart 2019 over Albert Heijn in de categorie Supermarkten
Ik heb een Burberry jas bij AH Vasteland, Rotterdam ingeleverd. De jas kostte 1180 EUR. De riem van de jas is beschadigd. Bovendien de riem is door AH kwijt. Lees meer
Klacht van [email protected] op 02 maart 2019 over Albert Heijn in de categorie Supermarkten
Gebeld 2 maart I.v.m. Vraag aktie porseleinservies, mevrouw wist het niet en ik werd in de wacht gezet omdat ze ging overleggen met collega. Ik maar wachten , uiteindelijk kwam mevrouw terug maar geen passend antwoord . Nu 11,31 kwijt... Lees meer
Klacht van [email protected] op 02 maart 2019 over Albert Heijn in de categorie Supermarkten
Al drie weken heb ik volle spaarkaarten maar geen servies (ook wit) niet te krijgen. De oplossingsgerichtheid aan de servicebalie bestaat alleen uit het doorverwijzen naar andere AH winkel. Dit is trouwens een standaardoplossing als dingen op zijn. Geen klant... Lees meer
Klacht van Jan op 02 maart 2019 over Albert Heijn in de categorie Supermarkten
En alweer waren vanmorgen zaterdag 02-03-2019 om 10.00 uur in de ochtend bijna alle zuivel vakken leeg. Bij Albert Heijn in Oude Tonge. Producten als magere melk, liter emmers Griekse magere yoghurt, Optimel limoen literpakken maar ook producten als Remia hot... Lees meer