Mijn Klacht:
De recente van 2019 Staat niet op de site
Gewenste Oplossing:
Niet dus
Een klant heeft geconstateerd dat de recente kraswinactie van 2019 niet op de website van Action staat vermeld. Dit leidt tot onduidelijkheid over de beschikbaarheid van informatie met betrekking tot deze actie. De klant verwacht dat de website tijdig en volledig wordt bijgewerkt.
De recente van 2019 Staat niet op de site
Niet dus
Bericht van Action
7 jaren geleden - Geachte heer, mevrouw, Hartelijk dank voor uw bericht. Uw klacht zal via deze website niet in behandeling genomen worden. Wij verzoeken u hierbij het bericht rechtstreeks naar Action te sturen. Voor de mogelijkheden om in contact te komen met ons, verwijzen wij u graag naar onze website met de contactgegevens: www.action.com. Met vriendelijke groet, Team Webcare Action
Tip van onze consumentenexpert
Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.
Bron: ConsuWijzer / ACM