Werkt niet
Klacht van a.menting op 02 februari 2018 over Ziggo in de categorie Alles-in-1
Ik kan zelden gebruik maken van internet en telefoon. Lees meer
Bij Ziggo zijn 145 klachten ingediend op Klacht.nl. De gemiddelde beoordeling is 1.6/10. Dien een klacht in over Ziggo. Bekijk ook het volledige bedrijvenoverzicht op Klacht.nl.
Ziggo voorziet bijna 3 miljoen huishoudens in Nederland van digitale tv, internet en/of telefonie en is de grootste leverancier van kabeltelevisie. Helaas... Lees meer >
Ziggo is een bedrijf actief in de categorie Alles-in-1. Op Klacht.nl zijn in totaal 8328 klachten gemeld over Ziggo. Hiervan zijn er 14 opgelost (0%). Consumenten kunnen via Klacht.nl hun ervaring met Ziggo delen.
De meest voorkomende klachten over Ziggo gaan over: klacht, ziggo, abonnement, onterechte, kosten. Op basis van de 8328 ingediende klachten zien we een patroon in de soort problemen die consumenten ervaren. Het oplossingspercentage van Ziggo is 0%, wat lager is dan gemiddeld.
Stappenplan bij een klacht over Ziggo:
1. Neem eerst contact op met Ziggo — gebruik de klantenservice of het contactformulier op hun website. Bewaar altijd een referentienummer.
2. Documenteer alles — bewaar e-mails, screenshots, facturen en andere relevante documenten.
3. Stel een duidelijke deadline — geef het bedrijf een redelijke termijn (bijv. 14 dagen) om te reageren.
4. Dien een klacht in op Klacht.nl — beschrijf duidelijk wat er is gebeurd, wat u al heeft geprobeerd, en wat u verwacht als oplossing.
5. Escaleer indien nodig — als het bedrijf niet reageert, overweeg dan de Geschillencommissie, het Juridisch Loket (gratis advies), of de kantonrechter.
Tip: een gedetailleerde, feitelijke klacht met bewijs wordt sneller en beter opgelost dan een emotionele tekst.
Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie (via stichtinggeschillencommissies.nl). Providers zijn wettelijk verplicht storingen binnen redelijke termijn te verhelpen. Bij contractgeschillen heeft u recht op een kosteloze klachtenprocedure bij uw provider voordat u naar de geschillencommissie stapt.
Twitter/X: @ZiggoWebcare
U kunt een klacht over Ziggo indienen via Klacht.nl. Ga naar de klachtenpagina, beschrijf uw probleem en uw klacht wordt direct zichtbaar voor Ziggo.
Op Klacht.nl zijn in totaal 8.333 klachten over Ziggo ingediend, waarvan 144 in het afgelopen jaar. De meest voorkomende klachten gaan over Alles-in-1.
Van de klachten over Ziggo wordt 0% opgelost. Er is ruimte voor verbetering. In totaal zijn 36 van de 8.333 klachten opgelost.
De meest voorkomende klachten over Ziggo gaan over Beschadigd product of pakket van Ziggo, Klantenservice problemen met Ziggo, Retour en terugbetaling problemen met Ziggo. Bekijk alle Ziggo klachten per onderwerp op de bedrijfspagina.
Het telefoonnummer van de klantenservice van Ziggo is 0900-1884, bereikbaar op ma-zo 08:00-20:00. U kunt ook een klacht over Ziggo indienen via Klacht.nl, waar Ziggo actief klachten behandelt.
Ziggo heeft op Klacht.nl een gemiddelde beoordeling van 1,6 op 10, gebaseerd op 78 beoordelingen.
Ziggo reageert gemiddeld binnen 4 uur op klachten die via Klacht.nl worden ingediend.
U kunt uw Ziggo abonnement opzeggen volgens de Wet Van Dam. Na de initiële contractperiode is de opzegtermijn maximaal 1 maand. Zeg schriftelijk op en bewaar de bevestiging. Lukt het niet? Dien een klacht in via Klacht.nl.
Klacht van a.menting op 02 februari 2018 over Ziggo in de categorie Alles-in-1
Ik kan zelden gebruik maken van internet en telefoon. Lees meer
Klacht van Jo Henkens op 02 februari 2018 over Ziggo in de categorie Alles-in-1
Eind december wilde ik mijn Ziggo abb opzeggen, omdat Online.nl voor hetzelfde product beduidend goedkoper is. De Ziggo medewerkster deed vervolgens een aanbod die voor mij een groot voordeel had, omdat er een Vodafone abb zou krijgen met 150 bel minuten,... Lees meer
Klacht van Wesselgap op 02 februari 2018 over Ziggo in de categorie Alles-in-1
Vorige week is mijn Ziggo-modem vervangen door een nieuw exemplaar (wit, fancy). Op het eerste gezicht lijkt dit alleen maar voordelen te bieden (sneller, betere wifi-dekking, gastnetwerk, etc). Echter, na installatie kwam ik erachter dat Ziggo het op de nieuwe modems... Lees meer
Klacht van ericvds70 op 01 februari 2018 over Ziggo in de categorie Alles-in-1
Al jaren een contract met UPC in mijn vorige huis. Weinig problemen en over het algemeen prima opgelost. Sinds medio vorig jaar een tijdelijk appartement en vanaf het begin is WiFi waardeloos en krijg ik elke maand een aanmaning omdat... Lees meer
Klacht van luciendufais op 31 januari 2018 over Ziggo in de categorie Alles-in-1
Ik kan mijn ww niet wijzigen met de per brief opgegeven code117394 ontvangen op 22-01-2018 Lukt niet.Ik kan ook mij @adres niet wijzigen nu.staat bij mijn ziggo @planet Jullie hebben in je bestand [email protected],wat correct is.... Lees meer
Klacht van marcel lanser op 31 januari 2018 over Ziggo in de categorie Alles-in-1
Een kapotte (cisco)modem bij ziggo........; -zaterdag gebeld en doorgegeven, wordt een nieuwe connectbox gestuurd. -maandag connectbox en mediabox?? ontvangen -dinsdag modem aangesloten.................NIETS..., kan gebeuren even de klantenservice bellen... Resultaat; -blijkbaar is er zaterdag mijn abbo omgezet , en mijn CI module omgeruild voor een mediabox?? -woensdag:... Lees meer
Klacht van Ralph de Graaf op 29 januari 2018 over Ziggo in de categorie Alles-in-1
Ik ben al ruim 25 jaar klant en betaal elke maand een aanzienlijk bedrag aan abonnementskosten. Op de bovenverdieping heb ik geen wifi. Nieuwe klanten kunnen hiervoor gratis een wifi-versterker ontvangen en krijgen de eerste 3 maanden korting op hun... Lees meer
Klacht van f.grunenberg op 29 januari 2018 over Ziggo in de categorie Alles-in-1
Bij mijn zoon op de tweede verdieping is er een slechte wifiverbinding, na het ontvangen van een nieuwe modem is mij een draadloze wifiversterker en splitter belooft, maar deze zijn nooit geleverd, na contact met jullie klantenservice krijg ik te... Lees meer
Klacht van Bra mete 39sje op 27 januari 2018 over Ziggo in de categorie Alles-in-1
Een duur telefoontje moeten plegen ivm storing op dinsdag 23 januari wie betaald dat Lees meer
Klacht van Paullangeler op 26 januari 2018 over Ziggo in de categorie Alles-in-1
Heb sinds 2 maand een nieuwe modem van Ziggo ontvangen, een connectbox, internet valt om de zoveel tijd weg, en slecht bereik door de rest van het huis. Modem staat op dezelfde plek als mijn voorganger van ubee....of zoiets. Die... Lees meer