voorbij rijden
Klacht van Matthias_01 op 27 september 2018 over Arriva in de categorie Openbaar Vervoer
Ik stond langs de weg bij het bushokje en de buschauffeur keek mij aan en reed mij straal voorbij het was Lijn 190 op 26-9-18 om 16:11 Lees meer
Bij Arriva zijn 24 klachten ingediend op Klacht.nl. De gemiddelde beoordeling is 1.1/10. Dien een klacht in over Arriva. Bekijk ook het volledige bedrijvenoverzicht op Klacht.nl.
Hieronder kunt u zien welke klachten er over Arriva zijn gemeld. Lees meer >
Arriva is een bedrijf actief in de categorie Openbaar Vervoer. Op Klacht.nl zijn in totaal 11516 klachten gemeld over Arriva. Hiervan zijn er 11472 opgelost (100%). Consumenten kunnen via Klacht.nl hun ervaring met Arriva delen.
De meest voorkomende klachten over Arriva gaan over: door, chauffeur, buschauffeur, lijn, komt. Op basis van de 11516 ingediende klachten zien we een patroon in de soort problemen die consumenten ervaren. Arriva lost het merendeel van de klachten op, met een oplossingspercentage van 100%.
Stappenplan bij een klacht over Arriva:
1. Neem eerst contact op met Arriva — gebruik de klantenservice of het contactformulier op hun website. Bewaar altijd een referentienummer.
2. Documenteer alles — bewaar e-mails, screenshots, facturen en andere relevante documenten.
3. Stel een duidelijke deadline — geef het bedrijf een redelijke termijn (bijv. 14 dagen) om te reageren.
4. Dien een klacht in op Klacht.nl — beschrijf duidelijk wat er is gebeurd, wat u al heeft geprobeerd, en wat u verwacht als oplossing.
5. Escaleer indien nodig — als het bedrijf niet reageert, overweeg dan de Geschillencommissie, het Juridisch Loket (gratis advies), of de kantonrechter.
Tip: een gedetailleerde, feitelijke klacht met bewijs wordt sneller en beter opgelost dan een emotionele tekst.
Bij treinvertragingen van 30+ minuten heeft u recht op compensatie. Bij busdiensten gelden vergelijkbare regels. Vervoerders zijn verplicht reizigers te informeren over hun rechten en een klachtenprocedure te bieden.
Neem contact op met Arriva via hun officiële website.
U kunt een klacht over Arriva indienen via Klacht.nl. Ga naar de klachtenpagina, beschrijf uw probleem en uw klacht wordt direct zichtbaar voor Arriva.
Op Klacht.nl zijn in totaal 11.517 klachten over Arriva ingediend, waarvan 24 in het afgelopen jaar. De meest voorkomende klachten gaan over Openbaar Vervoer.
Arriva lost 100% van de klachten op via Klacht.nl. Dit is bovengemiddeld. In totaal zijn 11.476 van de 11.517 klachten opgelost.
De meest voorkomende klachten over Arriva gaan over Beschadigd product of pakket van Arriva, Klantenservice problemen met Arriva. Bekijk alle Arriva klachten per onderwerp op de bedrijfspagina.
Het telefoonnummer van de klantenservice van Arriva is 0800 0232545 (gratis), bereikbaar op ma-vr 06:00-23:00, weekend/feestdag 07:00-23:00. U kunt ook een klacht over Arriva indienen via Klacht.nl, waar Arriva actief klachten behandelt.
Arriva heeft op Klacht.nl een gemiddelde beoordeling van 1,1 op 10, gebaseerd op 7 beoordelingen.
Arriva reageert gemiddeld binnen 9 dagen op klachten die via Klacht.nl worden ingediend.
Als consument heeft u recht op een deugdelijk product of dienst. Reageert Arriva niet op uw klacht? Stuur een schriftelijke ingebrekestelling met een termijn van 14 dagen. U kunt ook een klacht indienen via Klacht.nl — openbare klachten krijgen vaak sneller een reactie.
Klacht van Matthias_01 op 27 september 2018 over Arriva in de categorie Openbaar Vervoer
Ik stond langs de weg bij het bushokje en de buschauffeur keek mij aan en reed mij straal voorbij het was Lijn 190 op 26-9-18 om 16:11 Lees meer
Klacht van Maritbroere op 27 september 2018 over Arriva in de categorie Openbaar Vervoer
Ik pak dagelijks de bus vanuit wanssum naar venray station, doordat de bus later aankomt in wanssum dan gepland miss ik de overstap op mijn trein richting venlo. Deze week heb ik nog geen 1 keer mijn trein gehaald. Dit... Lees meer
Klacht van Jellegwn op 27 september 2018 over Arriva in de categorie Openbaar Vervoer
Bus 145 van rhenen naar kesteren is niet komen opdagen in rhenen(9:42 had hij er moeten zijn). Er is ook geen melding gemaakt waardoor ik nu een uur vertraging heb, vervelend! Later toen ik met de fiets naar kesteren ben... Lees meer
Klacht van xemmax op 27 september 2018 over Arriva in de categorie Openbaar Vervoer
De trein van arriva (traject Venray-Nijmegen) was in Boxmeer al vol, wat betekend dat mensen in Boxmeer, Cuijk, Mook-Molenhoek en Nijmegen-Heyendaal niet meer in de trein kunnen. Ze gebruiken in de spits (om 8:15 in Boxmeer) 2 waggons, wat duidelijk... Lees meer
Klacht van Jbolders op 27 september 2018 over Arriva in de categorie Openbaar Vervoer
Ik zit bij bushalte nieuw-vossemeer te wachten op buurtbus 214 naar steenbergen die om 7:03 aan zou komen , deze bus is niet gekomen waardoor ik telaat op school ben Lees meer
Klacht van Gerwin_m op 26 september 2018 over Arriva in de categorie Openbaar Vervoer
elke keer als ik in de trein van groningen naar winschoten zit en ik stap uit bij scheemda komt de bus net aanrijden. dan ben ik net uit de trein loop ik naar de bus en rijd de bus weg.... Lees meer
Klacht van Baan dijl op 26 september 2018 over Arriva in de categorie Openbaar Vervoer
Dordrecht lijn 7 naar sterrenburg 11.18 stopte 200m voor halte stond op Vertr 1min ik er naar toe zeg hij je moet ginder wezen bij halte ging eerst sigaret staan roken ik dacht slijk mis ik hem kale dikke... Lees meer
Klacht van jaleesajane op 26 september 2018 over Arriva in de categorie Openbaar Vervoer
Mijn bus naar rotterdam vanaf prinses beatrixstraat zwijndrecht vanochtend al 2x te vroeg weggereden mijn bus zou om 8:48 vertrekken maar reed om 8:44 al langs mijn bushokje! Lees meer
Klacht van Titiabijma op 26 september 2018 over Arriva in de categorie Openbaar Vervoer
Heb steeds te maken met dat er te weinig bussen vanaf Zuidhorn (lijn 1) naar Zernikeplein rijden. Soms staan er wel 2 bussen en soms 1 bus, onderhand moet Arriva weten dat 1 bus te weinig is en al... Lees meer
Klacht van Elynedevries op 26 september 2018 over Arriva in de categorie Openbaar Vervoer
Bussen (2021) richting drachten rijden te vroeg weg bij halte swarteweisein waardoor je een half uur kan wachten in de kou Lees meer