Klacht: Geen geld retour bij coronacrisis

ferdinand op 06 augustus 2020 over booking.com in de categorie Online Reisbureaus

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Online Reisbureaus
Status Open
Datum 6 augustus 2020

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Aan het begin van de coronacrisis kon mijn reis naar Porto niet doorgaan omdat transavia alle vluchten annuleerde. Booking.com is verantwoordelijk voor mijn boeking bij de accomadatie. Na meerdere malen telefonisch contact geven ze aan niets te kunnen doen. Ik heb geen voucher en geen geld retour ontvangen. Ze hebben mij bijna gedwongen zelf te annuleren zodat de kosten voor mij zouden zijn

Gewenste Oplossing:

Wanneer ik mijn geld retour ontvang

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over booking.com

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over booking.com nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door ferdinand
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM