Klacht: Week aan wachten

Gerriey op 25 juli 2018 over DPD in de categorie Koeriersbedrijven en post

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
🔄 In behandeling
Klanttevredenheid: 2.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf DPD
Status In behandeling
Datum 25 juli 2018

Een klant heeft herhaaldelijk gewacht op de levering van een pakket via DPD, dat oorspronkelijk op 18 juli 2018 bezorgd zou worden. Na meerdere telefoontjes en beloftes van DPD dat het pakket op verschillende dagen zou worden geleverd, ontving de klant uiteindelijk te horen dat het pakket niet zou worden bezorgd en dat het opgehaald moest worden bij een boekhandel, wat niet mogelijk was vanwege vakantieplannen.

Mijn Klacht:

We kregen een mail dat ons pakket zou gebracht worden op de 18 de juli 2018, netjes gewacht hierop.. kregen we in de mail dat deze niet bezorgd kon worden. Wij gebeld kon de mevrouw ons niet verder helpen. Wij de dag erna weer gebeld want zou weer bezorgd worden.. kregen we te horen dpd bezorgd niet vanwege de nijmeegse 4 daagse, U pakket krijgt u vrijdag. (Ik liet hem namelijk bezorgen vij mjjn vriend in dukkenburg nijmegen) Wij zo als TNT kan bezorgen zouden jullie dat ook kunnen( we wonen niet eens in het centrum) vrijdag weer geen pakket… weer gebeld… ja we bezorgen het echt op de zaterdag!… zaterdag weer niks.. wij weer gebeld… krijgen we te horen nee wordt niet geleverd haal maar op bij een boekhandel.. konden we niet want we gingen weg op vakantie.. Dus maandag weer gebeld om aan te geven adress wijziging voor bij een vriendin af te leveren.. ja komt goed is doorgegeven. Morgen heeft u het dinsdag weer niks… weer gebeld… ja sorry fout we voeren het nog eens in! Morgen heeft u het! Woensdag ineens een mail van hij is bezorgd bij de boekhandel…… weer gebeld… zeggen ze ja het is omdat ons transport de mails niet accepteert… We kunnen het nog eens sturen maar kan nu niet beloven of het volgende week daar is…. We zijn op vakantie nu en nu ligt het pakket daar bij afhaal centrum…. het was een cadeau voor een neefje die het al vrijdag zou gekregen hebben… als het goed was gegaan.. vind dit echt amateur werk voor zo een bedrijf.. er klopt helemaal niks daar..

Gewenste Oplossing:

Ik wil een vergoeding van de telefoon kosten die we elke dag gemaakt hebben 7x 0,50 cent ! Want dat hebben wij moeten betalen.... voor een baggere organisatie

Beoordeling 2/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over DPD

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over DPD nog niet in behandeling is genomen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door DPD in behandeling genomen

Bericht van DPD

7 jaren geleden - Goedemorgen Gerriey. Wat vervelend om te horen dat het zo mis gelopen is met de bestelling. Je hebt op deze manier extra veel pech! Ik zou je graag willen helpen maar dan heb ik wel wat gegevens van je nodig. Zou je mij het DPD pakket nummer kunnen sturen. Zo kan ik zien waar het pakket op je ligt te wachten. Maar zo kan ik ook navraag doen voor een eventuele vergoeding. Onze excuses voor het ongemak. Met vriendelijke groet, Manon

Reactie van de melder van de klacht

7 jaren geleden - Hallo, het pakket nummer was 05308703228639 we hebben iemand anders kunnen laten halen... dit heeft ook veel moeite gekost.. We hebben de telefoon gesprekken opgenomen hoe jullie ons van alles beloven en daarna niet niet nakomen. Een vergoeding zou ik wel netjes vinden ind. Groetjes.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als uw pakket niet aankomt, is de verkoper verantwoordelijk — niet de bezorgdienst. U heeft recht op een nieuw product of volledige terugbetaling.

Bron: ConsuWijzer / ACM